Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 kwietnia 2022, 10:05

Nowe PS Plus - znamy polskie ceny

Sony na swojej oficjalnej stronie udostępniło cennik PS Plus - teraz również w złotówkach. Oto na jaki wydatek muszą przygotować się zainteresowani.

Sony w ostatnim czasie podzieliło się świetną wiadomością, mówiącą o tym, że w naszym kraju nowe PlayStation Plus będzie dostępne wraz z zawartością i możliwościami oferowanymi dotąd przez PS Now. Oznacza to, że będziemy mogli grać m.in. w tytuły z PlayStation 3 w ramach streamingu.

Ceny nowego PS Plus w Polsce

W momencie ujawnienia, iż w naszym kraju usługa zostanie wzbogacona o streaming, pojawiła się również informacja o cenach. Nie podano ich wówczas w polskiej walucie – to zmieniło się dzisiaj. Sony udostępniło oficjalny cennik w złotówkach.

Nowe PlayStation Plus dostępne będzie w trzech wariantach.

  1. PlayStation Plus Essential – w cenie 37 zł za miesiąc, 100 zł za trzy miesiące i 240 zł za dwanaście miesięcy.
  2. PlayStation Plus Extra – w cenie 58 zł za miesiąc, 165 zł za trzy miesiące i 400 zł za dwanaście miesięcy.
  3. PlayStation Plus Premium – w cenie 70 zł za miesiąc, 200 zł za trzy miesiące, 480 zł za dwanaście miesięcy.

PS Plus – co oferują poszczególne opcje?

Pierwszy wariant to klasyczny PS Plus. W tym pakiecie dostajemy możliwość grania online oraz trzy gry do pobrania – dwie na PS4 i jedną na PS5. Tytuły zmieniają się co miesiąc, a raz przypisane do konta zostają tam na zawsze. Korzystać z nich możemy tak długo, jak opłacamy abonament.

Drugi wariant, PlayStation Plus Extra, to wszystko to, co znajduje się w pierwszym, a do tego setki tytułów z katalogów PlayStation 4 i PlayStation 5 do pobrania i korzystania tak długo, jak opłacamy abonament.

Abonament PS+ kupisz tutaj

Trzecia i najdroższa opcja, PlayStation Plus Premium, zawiera wszystko to, co obie wcześniejsze, ale dodatkowo oferuje możliwość grania w chmurze i korzystania z katalogu klasyki z PS1, PS2 i PSP. We wszystkie tytuły będziemy mogli grać w chmurze, ale tylko gier z PlayStation 3 nie będziemy mogli prawdopodobnie pobierać – tak to obecnie wygląda w PS Now. Do tego wszystkiego dochodzą czasowo ograniczone wersje próbne gier.

Wraz ze startem nowej wersji usługi, w ofercie mają pojawić się następujące tytuły: Death Stranding, God of War, Marvel's Spider-Man, Marvel's Spider-Man: Miles Morales, Mortal Kombat 11 i Returnal.

Więcej informacji na temat PlayStation Plus znajdziecie tutaj:

  1. Oficjalna strona PlayStation
  2. Oficjalny blog PlayStation

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.