Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 kwietnia 2022, 18:28

Wiemy, kiedy ruszy stare-nowe PS Plus. Streaming jednak też dla Polaków

Sony podało, kiedy dokładnie zostanie udostępniona trójwariantowa wersja abonamentu PS Plus. Wraz z jej startem do Polski zawita również możliwość grania w chmurze (poprzez streaming), oferowana w ramach PlayStation Plus Premium.

Przynoszę znakomite wieści dla wszystkich fanów Sony oczekujących na start odnowionej usługi PS Plus. Po pierwsze, poznaliśmy konkretną datę wprowadzenia trójwariantowego abonamentu na rynek. W Europie stanie się to 22 czerwca 2022 r. – hen za resztą świata, bo w Azji nowa oferta będzie dostępna już 23 maja (nie wliczając Japonii, gdzie zostanie ona rozszerzona 1 czerwca), a w obu Amerykach – 13 czerwca.

Abonament PS Plus kupisz tutaj

Po drugie – i chyba najważniejsze – wraz ze startem nowej wersji PS Plusa w Polsce (oraz w kilkudziesięciu innych państwach) zostanie udostępniona możliwość grania w chmurze (poprzez streaming). Jest to o tyle istotne, że najdroższy wariant abonamentu, czyli PlayStation Plus Premium, ma oferować 340 gier z PS1, PS2, PS3 i PSP, z czego większość – w tym wszystkie tytuły z „peestrójki” – będą dostępne jedynie online, bez możliwości pobrania ich na dysk.

Więcej o nowej, trójwariantowej wersji PS Plusa przeczytacie tutaj.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.