Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 kwietnia 2022, 18:53

CDP Red prezentuje świecące frisbee z Cyberpunka 2077 za ponad 300 zł

CD Projekt RED zapowiedział limitowane frisbee z oznaczeniami Tyger Claws i podświetleniem LED, inspirowane grą Cyberpunk 2077. Zabawka ta wyceniona została na 320 zł.

CD Projekt RED nie ustaje w wydawaniu kolejnych gadżetów sygnowanych logo Cyberpunka 2077. Tym razem padło na podświetlany latający dysk z oznaczeniami Tyger Claws – jednego z gangów trzęsących Night City. Taką zabawkę wyceniono na 320 złotych (plus koszty wysyłki). Dodatkowo jest to przedmiot limitowany.

Przy okazji zapowiedzi opublikowano również krótki filmik prezentujący przedmiot „w akcji”. Możecie go obejrzeć poniżej.

Według opisu zamieszczonego w oficjalnym sklepie CD Projekt RED, frisbee zaoferuje nam sterowane żyroskopowo oświetlenie LED, które może działać w pięciu różnych trybach. Całość ma być ładowana przez port USB. Oczywiście, twórcy zadbali również o wodoodporność zabawki.

Jeśli nie przeraża Was cena i jesteście zainteresowani zakupem, to możecie złożyć preorder, klikając w poniższy link. Planowo dysk ma trafić w ręce kupujących w grudniu tego roku.

Cyberpunk 2077 x miBee: Latający dysk LED Tyger Claws

  1. Recenzja gry Cyberpunk 2077 - samuraju, masz świetne RPG do ogrania
  2. Cyberpunk 2077 - poradnik do gry
  3. Cyberpunk 2077 - strona oficjalna