Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 stycznia 2009, 09:10

autor: Jiker

Data premiery Dawn of War II. Szczegóły o beta-testach

Firma Relic Entertainment zweryfikowała środowe informacje na temat zbliżającego się startu oficjalnych beta-testów strategii czasu rzeczywistego Warhammer 40,000: Dawn of War II. Okazuje się, że będą mogli do niej przystąpić wszyscy zainteresowani gracze. Część z nich będzie jednak mogła dokonać tego nieco wcześniej od pozostałych.

Firma Relic Entertainment ujawniła oficjalną datę premiery strategii czasu rzeczywistego Warhammer 40,000: Dawn of War II oraz zweryfikowała środowe informacje na temat zbliżającego się startu oficjalnych beta-testów gry. Okazuje się, że będą mogli do nich przystąpić wszyscy zainteresowani gracze. Część z nich będzie jednak mogła dokonać tego nieco wcześniej od pozostałych.

Data premiery Dawn of War II. Szczegóły o beta-testach - ilustracja #1

Amerykański debiut najnowszego dzieła Relic nastąpi już 23 lutego bieżącego roku. Co ciekawe, brytyjskie sklepy podają, że debiut w Europie zostanie przeprowadzony trzy dni wcześniej (20 lutego). Jako że informacja ta nie pochodzi bezpośrednio od twórców musi zostać poddana oficjalnemu wyjaśnieniu, którego aktualnie wyczekujemy.

Przejdźmy do wieści na temat beta-testów. Z informacji podanych przez producenta gry wynika, że rozpoczną się one 21 stycznia. Wówczas to ekskluzywny dostęp do testów uzyskają użytkownicy Steama będący posiadaczami oryginalnej wersji trzeciego oficjalnego rozszerzenia do gry Warhammer 40,00: Dawn of War, noszącego tytuł Soulstorm. Tydzień później, 28 stycznia, dołączą do nich pozostali gracze.

W becie przetestujemy cztery rasy oraz dwunastu wchodzących w ich skład bohaterów. Boje będziemy mogli prowadzić na pięciu mapach. Z pozostałych ważnych informacji warto wspomnieć o tym, że w trakcie testów obsługiwany będzie system Games for Windows - LIVE TrueSkill Matchmaking.

Warhammer 40,000: Dawn of War II powstaje wyłącznie z myślą o właścicielach komputerów osobistych. Wszystkim osobom zainteresowanym tematyką prezentowaną przez najnowsze dzieło Relic Entertainment pragniemy polecić dodatkowe materiały na jego temat, w tym zapowiedź oraz informacje zgromadzone na łamach naszej Encyklopedii.