Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2009, 14:35

Call of Juarez: Więzy Krwi po polsku także na Xboksie 360

Firma Ubisoft, odpowiedzialna za konsolowe wydanie Call of Juarez: Więzy krwi, ogłosiła dziś, że użytkownicy Xboksa 360 otrzymają darmowy plik polonizujący grę. Nie wiemy jeszcze kiedy miałby się on pojawić – data premiery zostanie podana wkrótce. Na pewno jest to dobra wiadomość dla miłośników westernu nie władających zbyt biegle językiem używanym na Dzikim Zachodzie.

Firma Ubisoft, odpowiedzialna za konsolowe wydanie Call of Juarez: Więzy krwi, ogłosiła dziś, że użytkownicy Xboksa 360 otrzymają darmowy plik polonizujący grę. Nie wiemy jeszcze, kiedy miałby się on pojawić – data premiery zostanie podana wkrótce. Na pewno jest to dobra wiadomość dla miłośników westernu niewładających zbyt biegle językiem używanym na Dzikim Zachodzie.

Łatka polonizacyjna dla Xboksa 360 będzie oferowała wersję kinową gry, a więc polskie napisy. Rozmiar pliku jest na razie nieznany. Trudno powiedzieć też, czy jest jakakolwiek szansa na to, żeby uaktualnienie pojawiło się również w wersji na PlayStation 3. Posiadaczom tej konsoli pozostaje więc w krytycznych sytuacjach co najwyżej posłużyć się klasycznym słownikiem angielsko-polskim.

Sama gra została wydana 3 lipca tego roku w Polsce na trzy platformy (PC, Xbox 360, PlayStation 3). Tytuł, chociaż krótki i niepozbawiony pewnych wad, zebrał bardzo pozytywne recenzje na całym świecie. Oczywiście zdarzały się wyjątki. Jedną z najniższych ocen grze wystawił serwis Destructoid, którego redaktorzy nazwali ją zaledwie przeciętną i niewyróżniającą się strzelanką.

Call of Juarez: Więzy Krwi po polsku także na Xboksie 360 - ilustracja #1