Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 24 lipca 2009, 14:38

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Wiedźmin: Versus na GRY-OnLine.pl

Mamy przyjemność poinformować Was, że firmy One2Tribe oraz GRY-OnLine S.A. rozpoczęły współpracę i dzięki temu gra Wiedźmin: Versus debiutuje na łamach portalu www.gry-online.pl

Bez wątpienia do listy polskich dóbr eksportowych można zaliczyć grę Wiedźmin studia CD Projekt RED. Na fali popularności przygód Geralta z Rivii, powstała i przeglądarkowa wersja gry.

Mamy przyjemność poinformować Was, że firmy One2Tribe Sp. z o.o. oraz GRY-OnLine S.A. rozpoczęły współpracę i dzięki temu gra Wiedźmin: Versus debiutuje na łamach portalu www.gry-online.pl

Wiedźmin: Versus to darmowa, gra przeglądarkowa MMO umożliwiająca rozgrywanie pojedynków między bohaterami znanymi z książek Andrzeja Sapkowskiego oraz bestsellerowej gry komputerowej na PC Wiedźmin. Każdy gracz może wcielić się w postać bezwzględnego wiedźmina, potężnej czarodziejki albo trenera okrutnej przerazy.

Wiedźmin: Versus na GRY-OnLine.pl - ilustracja #1

Gra opiera się na pojedynkach, do których możemy wyzwać innych graczy, bądź też sami zostać przez nich wyzwani. Zmagania odbywają się na dwuwymiarowych arenach, gdzie prowadzona przez nas postać wykonuje zaplanowane ataki i próbuje bronić się przed uderzeniami oponentów. Wyniki walk odnotowywane są w publicznym rankingu i mają wpływ na poziom doświadczenia każdego z uczestników starcia. Aby nasza postać dobrze radziła sobie w pojedynkach, musimy rozwijać jej umiejętności – siłę, szybkość, zdolności magiczne oraz specjalne.

Wiedźmin wykorzystuje w walce style kota i wilka, magiczne znaki, uniki i parady oraz wytrzymałość zmutowanego łowcy potworów. Czarodziejka opanowała magię ziemi, życia i błyskawic, a także translokację, antymagię i zaklęcia ochronne. Przerazy mogą korzystać z ugryzień, pazurów i magicznego krzyku, swojej czujności, zwodów i niezwykle odpornego pancerza.

Animacje walki wykonali, przy pomocy techniki motion capture, twórcy Wiedźmina na PC - firma CD Projekt RED, dzięki czemu gra prezentuje się naprawdę dobrze.

Wiedźmin: Versus został bardzo dobrze przyjęty przez graczy na całym świecie. Statystyk mówią same za siebie:

• Ponad 3 miliony rozegranych pojedynków.

• Ponad 700 tysięcy zarejstrowanych użytkowników.

• 666 broni i artefaktów dostępnych dla bohaterów.

Zapraszamy Was do działu Multigier, gdzie znajdziecie wszystkie informacje na temat gry Wiedźmin: Versus .

Z kolei, na poniedziałek 27 lipca 2009, zaplanowaliśmy kilka przyjemnych niespodzianek dla fanów gry.

Wiedźmin: Versus na GRY-OnLine.pl - ilustracja #2