Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lipca 2009, 11:40

autor: Vercetti

Avatar - aktorzy z filmu Camerona wystąpią również w grze

Ubisoft podał do wiadomości, że w przewidzianej na koniec roku, multiplatformowej grze Avatar usłyszymy głosy tych samych aktorów, którzy pojawią się w filmie o tym samym tytule. Obraz w reżyserii Jamesa Camerona pozwoli nam zobaczyć na srebrnym ekranie m.in. Sigourney Weaver, Michelle Rodriguez, Giovanniego Ribisi i Stephena Langa.

Ubisoft podał do wiadomości, że w przewidzianej na koniec roku, multiplatformowej grze Avatar usłyszymy głosy tych samych aktorów, którzy pojawią się w filmie o tym samym tytule. Obraz w reżyserii Jamesa Camerona pozwoli nam zobaczyć na srebrnym ekranie m.in.: Sigourney Weaver, Michelle Rodriguez, Giovanniego Ribisi i Stephena Langa.

Avatar - aktorzy z filmu Camerona wystąpią również w grze - ilustracja #1

Weaver, która odmówiła wcześniej udziału w grze Ghostbusters, tym razem zgodziła się, żeby użyczyć swego głosu doktor Grace Augustine w Avatarze na X360, PS3, Wii i komputerach osobistych. Michelle Rodriguez w roli Trudy Chacon, pilotki helikoptera, oraz Stephena Langa jako pułkownika Quaritcha usłyszymy tylko na PC, X360 i PS3. Za to wyłącznie na Wii wystąpi Giovanni Ribisi, wcielający się w Parkera Selfridge’a.

Prócz ujawnienia nazwisk aktorów biorących udział w wirtualnej wersji Avatara Ubisoft poinformował także, że za niecały miesiąc, 21 sierpnia, w sieci opublikowany zostanie najnowszy zwiastun produktu. Premierę gry zaplanowano z kolei na pierwszą połowę grudnia. Tytuł ukaże się na PC, PS3, X360, Wii i konsolach przenośnych – PSP oraz NDS. Pierwsze wrażenia z tego, jak projekt wygląda w akcji, możecie przeczytać w naszej zapowiedzi z tegorocznych targów E3.