Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat L.A. Noire

Przeciek zdradza istnienie L.A. Noire 2

Aquma, 18 marca 2020, 08:58

Wygląda na to, że studio Rockstar Games trzyma w zanadrzu zapowiedź drugiej części L.A. Noire. Istnienie gry zostało zdradzone przez firmę Warner Chapell Music, która przez przypadek wrzuciła na platformę YouTube jeden z utworów ze ścieżki dźwiękowej.

Wieści ze świata (Hunt: Showdown, L.A. Noire, Diablo III) 10/11/2017

Movis, 10 listopada 2017, 13:00

Dziś piszemy o planach zamkniętych alfa-testów gry Hunt: Showdown, drobnej, ale ważnej zmianie w dialogach w remasterze L.A. Noire i o starcie 12. sezonu w Diablo III. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Remaster L.A. Noire oficjalnie zapowiedziany - powstaje też wersja VR

Vergil, 7 września 2017, 16:51

Zgodnie z tym, o czym plotkowało się od dłuższego czasu, L.A. Noire doczeka się odświeżenia. Tym samym przygody Cole’a Phelpsa jeszcze w tym roku poznają nie tylko posiadacze konsol PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch, lecz również ci, którzy zdecydowali się na zakup HTC Vive (za sprawą L.A. Noire: The VR Case Files).

Remaster L.A. Noire z trybem FPP oraz wsparciem dla urządzeń VR?

AlexB, 21 czerwca 2017, 11:31

Pojawiły się kolejne plotki dotyczące remastera L.A. Noire – gry detektywistycznej autorstwa Team Bondi. Według przecieków, odświeżona wersja tytułu ma zawierać tryb FPP oraz wsparcie dla urządzeń VR.

Remaster L.A. Noire na Nintendo Switch?

AlexB, 26 stycznia 2017, 10:25

Informacji dotyczących Nintendo Switch ciąg dalszy. W sieci pojawiły się plotki, według których studio Rockstar przygotowuje remaster L.A. Noire. Ma on pojawić się nie tylko na konsoli wspomnianego japońskiego giganta, ale również na PS4 i XOne.

L.A. Noire - ukazała się darmowa polonizacja

Jakub Mirowski, 1 marca 2015, 17:24

Po ponad dwóch latach pracy ukazało się spolszczenie do gry L.A. Noire. Odpowiada za nie grupa BDIP.pl, a polonizacja jest powiązana z akcją charytatywną Tłumaczymy w rytmie serca.

10 najbardziej niedocenionych gier obecnej generacji konsol

Imperialista, 22 maja 2013, 09:37

Przypominamy sobie gry, które miały szansę stać się wielkimi hitami, ale z jakichś przyczyn nie zostały docenione przez szerszą publikę.

Wieści ze świata (Dead Space 3, L.A. Noire, Bullet Run, Fuzzy Slaughter) 5/2/13

Sarge, 5 lutego 2013, 14:40

Dziś piszemy m.in. o popularności wersji demonstracyjnej Dead Space 3, filmie prezentującym wpadki aktorów wcielających się w bohaterów gry L.A. Noire, zamknięciu serwerów Bullet Run, a także kickstarterowej akcji gry Fuzzy Slaughter. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dzisiaj w sklepie Muve.pl kupicie L.A. Noire za 29,99 zł

Góral, 20 listopada 2012, 08:36

Rozpoczął się drugi dzień promocji na gry firm 2K i Rockstar w sklepie Muve.pl. Do kupienia za niecałe 30 zł jest gra L.A. Noire w wersji Complete Edition, zawierającej wszystkie dodatki do zeszłorocznej produkcji.

L.A. Noire i Red Dead Redemption w nowym zestawie gier Rockstara [news zaktualizowany]

Hed, 12 października 2012, 10:30

W sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje o Rockstar Games Collection, pierwszej kompilacji gier doskonale znanego studia. W jej skład mają wejść między innymi Red Dead Redemption oraz L.A. Noire.

Wieści ze świata (Team Fortress 2, Mass Effect 3, L.A. Noire, Eligium) 16/2/12

Sarge, 16 lutego 2012, 14:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o mikropłatnościach w strzelaninie Team Fortress 2, braku oficjalnego wsparcia dla padów w pecetowej wersji Mass Effect 3, dodanej obsłudze DirectX 11 w grze L.A. Noire oraz rozpoczęciu otwartych beta testów produkcji MMO Eligium: Wybraniec.

Nominacje dla najlepszych gier 2011 roku w plebiscycie BAFTA

Sarge, 16 lutego 2012, 12:25

16 marca odbędzie się gala rozdania nagród dla najlepszych gier 2011 roku zdaniem Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych (BAFTA). Dzisiaj poznaliśmy tytuły nominowane w poszczególnych kategoriach.

Firma Rockstar Games nie wyklucza możliwości wydania kontynuacji gry L.A. Noire

Sarge, 14 lutego 2012, 11:40

Wszystko wskazuje na to, że mimo upadłości studia Team Bondi wciąż jest szansa na kontynuację gry L.A. Noire. Takiej możliwości nie wyklucza firma Rockstar Games, która w najbliższych miesiącach ujawni także więcej informacji na temat Grand Theft Auto V.

Take-Two - wyniki z okresu przedświątecznego i plan wydawniczy na najbliższy rok (13 mln Red Dead Redemption, 5 mln L.A. Noire)

sathorn, 3 lutego 2012, 12:26

Firma Take-Two, jeden z największych wydawców gier wideo na świecie, opublikowała raport dotyczący wyników finansowych z trzeciego kwartału 2012 roku fiskalnego, czyli z czwartego kwartału 2011 roku kalendarzowego. Nie obyło się również bez podania planów na przyszłość.

L.A. Noire: The Complete Edition debiutuje na rynku PC

Kono, 9 listopada 2011, 08:54

Gra L.A. Noire autorstwa australijskiego studia Team Bondi zadebiutowała na rynku PC. Amerykańscy gracze już wczoraj mogli wcielić się w rolę Cole'a Phelpsa. Polacy będą musieli poczekać na to przynajmniej do jutra.

L.A. Noire wraz z wszystkimi dodatkami także na konsolach

Soviet, 20 października 2011, 17:50

L.A. Noire w wersji Complete, czyli z wszystkimi wydanymi dotychczas dodatkami DLC, trafi także na konsole. Premiera tej edycji gry już 15 listopada.

O Catherine i dorosłych grach

Lans Tartare, 8 października 2011, 00:09

Katarzynka sporo namieszała na rynku mocno dzieląc graczy, notując świetne wyniki sprzedaży i zaznaczając przejście Atlusa na obecną generacją konsol. Mówiono, że to tylko kolejna gra logiczna, że pseudo-erotyk, że japońskie dziwactwo.

Koniec twórców L.A.Noire

Adrian Werner, 6 października 2011, 09:20

Jakiś czas temu informowaliśmy o wielkich kłopotach twórców L.A.Noire. Teraz dowiedzieliśmy się, że nie ma już praktycznie żadnych szans na ocalenie zespołu Team Bondi. Studio lada dzień przestanie istnieć.

Pierwsze screeny z gry L.A. Noire na PC

Sarge, 30 września 2011, 10:22

Opublikowano pierwsze screeny z pecetowej wersji gry L.A. Noire. Dzięki temu możemy sprawdzić, jak prezentuje się port przygotowywany przez studio Rockstar Leeds.

L.A. Noire zadebiutuje na PC 8 listopada

Soviet, 28 września 2011, 18:35

Rockstar ogłosił datę wydania pecetowej wersji L.A. Noire. Gra ukaże się 8 listopada w Stanach Zjednoczonych, trzy dni później w Europie.

Pecetowy L.A. Noire będzie zawierał wszystkie dodatki DLC?

Hed, 24 września 2011, 11:55

Gra L.A. Noire w wersji na komputery osobiste najprawdopodobniej zostanie wydana z wszystkimi dodatkami DLC. Produkcja zadebiutowała w maju tego roku na konsolach i doczekała się kilku rozszerzeń. Warto zaznaczyć, że informacja jest nieoficjalna, bo Rockstar jeszcze jej nie skomentował.

Wieści ze świata (Final Fantasy XIII, Angry Birds, L.A. Noire) 13/09/11

Jiker, 13 września 2011, 14:19

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o specjalnej edycji L.A. Noire, nowym RPG od Square Enix, plotkach o drugiej kontynuacji Final Fantasy XIII, a także sukcesie Angry Birds. Zapraszamy do lektury.

Bankructwo twórców L.A. Noire

Łosiu, 1 września 2011, 13:12

Australijskie serwisy informacyjne donoszą, że twórcy gry L.A. Noire - firma Team Bondi - zbankrutowali. Tym samym potwierdzają się plotki, jakie pojawiły się w sieci przed kilkoma tygodniami.

Studio Team Bondi - autorzy L.A. Noire - sprzedane

Ender, 9 sierpnia 2011, 18:00

Australijskie studio Team Bondi, odpowiadające za produkcje gry L.A. Noire, zostało w całości rozwiązane, a jego majątek i prawa autorskie sprzedane nowemu właścicielowi.

Take-Two - daty premier gier i plany na przyszłość. Brak Grand Theft Auto V?

Hed, 9 sierpnia 2011, 13:18

Firma Take-Two ujawniła plany wydawnicze na przyszłość. Wydawca zamierza zróżnicować swoją ofertę i zbudować nowe marki. W tym roku dostaniemy między innymi pecetową wersję L.A. Noire, a w przyszłym gry XCOM i The Darkness II. Co dzieje się z Grand Theft Auto V?