Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 marca 2020, 09:05

autor: Aquma

Przeciek zdradza istnienie L.A. Noire 2

Wygląda na to, że studio Rockstar Games trzyma w zanadrzu zapowiedź drugiej części L.A. Noire. Istnienie gry zostało zdradzone przez firmę Warner Chapell Music, która przez przypadek wrzuciła na platformę YouTube jeden z utworów ze ścieżki dźwiękowej.

Przeciek zdradza istnienie L.A. Noire 2 - ilustracja #1
Wygląda na to, że dostaniemy kontynuację L.A. Noire.

W SKRÓCIE:

  1. firma Warner Chapell Music przypadkowo wrzuciła na YouTube utwór ze ścieżki dźwiękowej L.A. Noire: Part Two;
  2. piosenka została już usunięta.

Wytwórnia Warner Chapell Music przypadkowo udostępniła na YouTube utwór będący częścią ścieżki dźwiękowej drugiej części L.A. Noire (L.A. Noire: Part Two). Piosenka nosi tytuł Break My Stride. Wersja będąca źródłem przecieku została już zdjęta z platformy, ale Internauci zdążyli uwiecznić jej opis – znajdziecie go poniżej. Informacja pojawiła się na forum Reddit.

Przeciek zdradza istnienie L.A. Noire 2 - ilustracja #2
Opis omawianego filmu na YouTube.

W Internecie można też usłyszeć normalny wariant omawianego utworu. Jego oryginalna wersja pochodzi z 1983 roku, co może (ale wcale nie musi) sugerować, w jakich czasach zostanie osadzona akcja gry. Trudno powiedzieć, czy piosenka różni się czymś od tej, którą znajdziemy w ścieżce dźwiękowej L.A. Noire: Part Two.

Warto przypomnieć, że L.A. Noire zadebiutowało w maju 2011 roku na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Pół roku później ukazało się wydanie pecetowe, zaś w 2017 r. gra doczekała się remastera, który trafił na PlayStation 4, Xboksa One oraz Nintendo Switch. Omawiany tytuł jest dostępny wyłącznie w języku angielskim.

  1. L.A. Noire – strona oficjalna
  2. L.A. Noire – poradnik
  3. L.A. Noire - recenzja gry
  4. Recenzja gry L.A. Noire na XOne X – powrót do Miasta Aniołów w 4K