Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 listopada 2017, 13:12

autor: Krzysztof "Movis" Sobiepan

Wieści ze świata (Hunt: Showdown, L.A. Noire, Diablo III) 10/11/2017

Dziś piszemy o planach zamkniętych alfa-testów gry Hunt: Showdown, drobnej, ale ważnej zmianie w dialogach w remasterze L.A. Noire i o starcie 12. sezonu w Diablo III. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Hunt: Showdown wejdzie w alfę tej zimy

W Hunt: Showdown współpraca z partnerem jest kluczem do sukcesu. - Wieści ze świata (Hunt: Showdown, L.A. Noire, Diablo III) 10/11/2017 - wiadomość - 2017-11-10
W Hunt: Showdown współpraca z partnerem jest kluczem do sukcesu.

Prace nad Hunt: Showdown – ciekawą sieciową strzelanką z polowaniem na potwory i elementami kooperacji – najwyraźniej idą pełną parą. Odpowiedzialna za produkcję firma Crytek ogłosiła bowiem, że tytuł wejdzie w fazę zamkniętej alfy jeszcze tej zimy (zapisy do niej znajdziecie tutaj). Plan na ten rozdział w rozwoju projektu jest dosyć standardowy. Testy odbędą się na PC i zostanie do nich zaproszona dość skromna liczba uczestników, która będzie stopniowo zwiększana z czasem. Przedpremierowe testy będą pierwszą możliwością na zdobycie cennych informacji zwrotnych od osób spoza zespołu i mają przygotować Hunt: Showdown na gładkie wejście do ekosystemu Wczesnego Dostępu Steam.

L.A. Noire – remaster zmienia „zwątpienie” w „złego glinę”

Jeśli mieliście okazję zagrać swego czasu w L.A. Noire, zapewne nieraz zdarzyła się Wam podobna scenka. Używając swego oka detektywa stwierdzacie, że mimika przesłuchiwanego świadka Wam nie gra, najwyraźniej coś musi ukrywać. Zgodnie z założeniem wciskacie guzik odpowiedzialny za niepewność. Wtedy się zaczyna. Detektyw Phelps bez pardonu obraża rozmówcę, insynuuje współudział i wróży resztę życia za kratkami.

„Zwątpienie” Phelpsa do dziś pozostaje w pamięci internautów. - Wieści ze świata (Hunt: Showdown, L.A. Noire, Diablo III) 10/11/2017 - wiadomość - 2017-11-10
„Zwątpienie” Phelpsa do dziś pozostaje w pamięci internautów.

Właśnie z tego powodu nadchodzące na Switcha, PlayStation 4 i Xboksa One remastery tej ciekawej produkcji studia Rockstar nieco zmieniają znane fanom opcje konwersacyjne. Prawda, zwątpienie i kłamstwo zostały zastąpione odpowiednio dobrym gliną, złym gliną i oskarżeniem. Drobna poprawka jest tak właściwie powrotem do oryginalnego zamysłu twórców. Początkowo bohater miał bowiem namawiać, wymuszać prawdę lub oskarżać swoich rozmówców, ale te określenia okazały się po testach zbyt enigmatyczne.

Nowy system zobaczycie w akcji na poniższym trailerze:

Diablo III rozpoczyna 12. sezon

Napierśnik i rękawice Zdobywcy, boska ramka do portretu i skrzydła Fiacla-Gear. - Wieści ze świata (Hunt: Showdown, L.A. Noire, Diablo III) 10/11/2017 - wiadomość - 2017-11-10
Napierśnik i rękawice Zdobywcy, boska ramka do portretu i skrzydła Fiacla-Gear.

Wedle oficjalnej informacji od firmy Blizzard wczoraj wystartował 12. sezon rozgrywek w znanym hack’n’slashu Diablo III. Co prawda, fani narzekali na to, że dotyczy to tylko wersji PC, ale konsole sprawnie nadgoniły czasową różnicę. By wziąć udział w zmaganiach, należy stworzyć nowego bohatera w trybie sezonowym lub odrodzić jednego z herosów weteranów, przesyłając wszystkie jego przedmioty do „niesezonowców”. Jeśli powyższy obrazek przedmiotów kosmetycznych, które są do zdobycia w tym sezonie, to dla Was za mało, odsyłamy Was do tej infografiki lub zwięzłego opisu sezonu na oficjalnej stronie produkcji.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. Final Fantasy XV: Pocket Edition
 2. Final Fantasy Dimensions
 3. Final Fantasy Dimensions II
 4. Paladins Strike
 5. Super Mighty Power Man
 6. Subsurface Circular
 7. Death Coming
 8. Friday the 13th: Killer Puzzle
 9. Hunt: Showdown
 10. Hand of Fate 2
 11. Story of Seasons: Trio of Towns
 12. Space Pirates And Zombies 2

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. L.A. Noire zwiastun wersji na Switch
 2. Dungeon Defenders II zwiastun na premierę
 3. Team Fortress 2 Jungle Inferno
 4. Into the Dead zwiastun wersji VR
 5. Dota 2 The Dueling Fates
 6. Pure Farming 2018 Bohaterowie: maszyny (PL)
 7. Battlerite zwiastun na premierę
 8. Asura cinematic
 9. The Lord of The Rings Online: Mordor zwiastun na premierę