Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPG3DS
Okładka Story of Seasons: Trio of Towns (3DS)

Story of Seasons: Trio of Towns 3DS

Kontynuacja wydanej w 2014 roku gry rolniczej Story of Seasons, stworzonej przez studio Marvelous, które wcześniej zajmowało się m.in. produkcjami z cyklu Harvest Moon.

RPG | ekonomiczne | rolnicze | jRPG | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo 3DS
Okładka Story of Seasons: Trio of Towns (3DS)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji 3DS:

13października2017

13października2017

Nintendo eShop

Story of Seasons: Trio of Towns na 3DS to kontynuacja gry rolniczej Story of Seasons. Obie produkcje zostały stworzone przez studio Marvelous, które wcześniej zajmowało się serią Harvest Moon. Najnowsze dokonania dewelopera nie odbiegają zbytnio od wcześniejszych, gdyż nowy cykl jest bezpośrednim konkurentem startego, który obecnie znajduje się w rękach firmy Natsume.

Mechanika

Rozgrywka w Story of Seasons: Trio of Towns sama w sobie nie różni się niczym szczególnym od poprzedniej odsłony cyklu. Gracze przejmując więc podupadające gospodarstwo i muszą się nim zaopiekować, by odzyskało dawną świetność. Zabawa polega przede wszystkim na kupowaniu nasion, sadzeniu, zbieraniu i sprzedawaniu plonów, zajmowaniu się zwierzętami, poznawaniu postaci NPC itd.

Story of Seasons: Trio of Towns jest według dewelopera największą jak do tej pory odsłoną Story of Seasons / Harvest Moon stworzoną przez studio Marvelous. Nasze gospodarstwo rolne zostało bowiem osadzone pomiędzy trzema dużymi lokacjami, które dodatkowo są bardzo zróżnicowane, oferując m.in. zupełnie inne ukształtowanie terenu. Wymusza to na graczach więcej kreatywności i szukania nowych sposobów na rozwój farmy. Oczywiście każda z trzech wsi oferuje także inne rzeczy, w tym niedostępne nigdzie indziej rośliny, zwierzęta, festiwale i oczywiście dziewczyny, które można poderwać.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 5.0 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Gry podobne do Story of Seasons: Trio of Towns

Klasyfikacja PEGI Story of Seasons: Trio of Towns

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.