Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacje3DS
Okładka Farming Simulator 2012 3D (3DS)

Farming Simulator 2012 3D 3DS

Popularny „symulator farmy” w wersji na konsolę przenośną firmy Nintendo. Wcielamy się w nim w rolnika, który rozwija swoją farmę. Rozgrywka sprowadza się do sadzenia i zbierania plonów oraz obsługi różnych maszyn rolniczych.

Symulacje | rolnicze | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo 3DS
Okładka Farming Simulator 2012 3D (3DS)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji 3DS:

30marca2012

30marca2012

pudełko PL

Farming Simulator 2012 3D to symulator, w którym wcielamy się w rolnika i dbamy o własną farmę. Seria zadebiutowała na komputerach osobistych, gdzie spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem graczy. Grę w wersji na konsolę przenośną Nintendo przygotowała firma Astragon.

W popularnym „symulatorze farmy” przyjmujemy rolę rolnika, który musi zająć się swoją farmą i zadbać o jej prawidłowy rozwój. To oznacza mnóstwo pracy. Podczas zabawy przygotowujemy i nawozimy pola, sadzimy wybrane rośliny (np. zboże lub kukurydzę), a później zbieramy plony. Wyprodukowane dobra sprzedajemy w sklepie, aby zdobyć pieniądze na coraz lepszy sprzęt, który pozwoli przyspieszyć i usprawnić cały proces.

Rozgrywka została podzielona na dwa zasadnicze tryby: karierę oraz grę dowolną. W obu przypadkach możemy skorzystać z pomocy doradców oraz pracowników, aby samemu zająć się najciekawszymi czynnościami i podejmować dobre decyzje. W Farming Simulator znajdziemy mnóstwo charakterystycznych pojazdów farmerskich: ciągniki z przyczepami, kombajny, pługi i wiele innych maszyn. Każdym z nich można bezpośrednio kierować.

Symulator w wersji na 3DSa cechuje się nieco prostszą grafiką niż w przypadku komputerowych odpowiedników. Zadbano jednak o kilka charakterystycznych i ciekawych cech gry. Akcja rozgrywa się więc na sporym obszarze i w czasie rzeczywistym – w tle zmienia się pora doby. Wszystko to sprawia, że fani pecetowego Symulatora Farmy, którzy posiadają konsolę 3DS, otrzymali ciekawą alternatywę.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 7,3 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.7 / 10 na podstawie 16 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 129,99 PLN

Gry podobne do Farming Simulator 2012 3D

Klasyfikacja PEGI Farming Simulator 2012 3D

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Symulator Farmy trafi w marcu na konsolę 3DS. 2 mln sprzedanych gier na pecetach
Symulator Farmy trafi w marcu na konsolę 3DS. 2 mln sprzedanych gier na pecetach

wiadomość19 stycznia 2012

Popularny Symulator Farmy wkrótce będzie dostępny także na konsoli 3DS. Gra w wersji na tę platformę trafi do sklepów w marcu tego roku pod nazwą Farming Simulator 2012 3D. Pecetowa seria sprzedała się w nakładzie niemal dwóch milionów egzemplarzy.