Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiiOSAND
Okładka Paladins Strike (iOS)

Paladins Strike

Paladins Strike to sieciowa gra akcji, łącząca elementy MOBA i strzelanki. Zabawa sprowadza się do walk między dwiema pięcioosobowymi drużynami bohaterów, a potyczki rozgrywane są w trybach wzorowanych na multiplayerowych FPS-ach.

Akcji | MOBA | zagraj za darmo | widok izometryczny | multiplayer

Okładka Paladins Strike (iOS)

data premiery gry:

25kwi2018

iOS AND

Paladins Strike to wydana na platformę AND i iOS sieciowa gra bitewna w stylu MOBA. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i jest mobilnym spin-offem pecetowej strzelanki Paladins: Champions of the Realm. Oba projekty opracowało studio Hi-Rez, mające na koncie również takie tytuły jak Smite, Tribes: Ascend czy Global Agenda.

Fabuła

Gra nastawiona jest na sieciowe potyczki i z tego powodu nie posiada żadnego składnego scenariusza. Oferuje za to ciekawe tło fabularne oraz interesujące biografie postaci biorących udział w wieloosobowych bitwach.

Mechanika

Wydane na mobilny system AND i iOS Paladins Strike zbudowano na fundamentach typowych dla gier MOBA. Kamera umieszczona jest więc wysoko nad głowami postaci, a zabawa sprowadza się do walk dwóch pięcioosobowych drużyn. Produkcja oferuje bogaty wybór grywalnych postaci i każda z nich posiada unikalne cechy oraz zdolności specjalne.

Jednocześnie, w przeciwieństwie do typowych gier MOBA, potyczki stawiają głównie na szybkie wymiany ognia, a starcia w zwarciu pełnią rolę drugorzędną. Ponadto gra oferuje tryby rozgrywki wzorowane na sieciowych FPS-ach. W Payload gracze muszą zadbać o dostarczenie ładunku wybuchowego wprost do bazy wroga i jednocześnie nie dopuścić, aby przeciwna drużyna zrobiła to samo z ich centrum dowodzenia. Z kolei w trybie Summons zajmujemy cele na mapie, co pozwala przywołać tytana wspomagającego nas w ofensywie na bazę rywali. Dostępny jest też klasyczny Deathmatch.

Kwestie techniczne

Paladins Strike oferuje miłą dla oka trójwymiarową grafikę, wykonaną w kreskówkowej konwencji, która pozostaje wierna stylowi oprawy wizualnej z pecetowego Paladins: Champions of the Realm.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Gry podobne do Paladins Strike

Wymagania wiekowe Paladins Strike

12+

Wymagania sprzętowe Paladins Strike

Apple iOS

Apple iOS

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

Android

Android

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

Paladins Strike debiutuje w Polsce
Paladins Strike debiutuje w Polsce

wiadomość12 kwietnia 2018

Studio Hi-Rez zamknęło publiczny serwer testowy Paladins Strike i udostępniło kolejną aktualizację gry. Jednocześnie rozszerzono dostęp do tej mobilnej MOB-y na Polskę i inne kraje Europy Wschodniej.

Paladins Strike - mobilna odsłona marki studia Hi-Rez będzie grą MOBA
Paladins Strike - mobilna odsłona marki studia Hi-Rez będzie grą MOBA

wiadomość27 sierpnia 2017

Zespół Hi-Rez Studios zapowiedział projekt Paladins Strike, czyli mobilną grę MOBA, w której pokierujemy postaciami z pecetowej strzelanki Paladins: Champions of the Realm.

iOS
AND