Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiiOSAND
Okładka Paladins Strike (iOS)
OkładkaPaladins Strike (iOS)

Paladins Strike

Paladins Strike to sieciowa gra akcji, łącząca elementy MOBA i strzelanki. Zabawa sprowadza się do walk między dwiema pięcioosobowymi drużynami bohaterów, a potyczki rozgrywane są w trybach wzorowanych na multiplayerowych FPS-ach.

Akcji | MOBA | zagraj za darmo | widok izometryczny

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Paladins Strike Premiera

25kwi2018

iOS AND

Gry podobne do Paladins Strike

Brawl Stars

Neon Chrome

Panzer League

Paladins Strike to wydana na platformę AND i iOS sieciowa gra bitewna w stylu MOBA. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i jest mobilnym spin-offem pecetowej strzelanki Paladins: Champions of the Realm. Oba projekty opracowało studio Hi-Rez, mające na koncie również takie tytuły jak Smite, Tribes: Ascend czy Global Agenda.

Fabuła

Gra nastawiona jest na sieciowe potyczki i z tego powodu nie posiada żadnego składnego scenariusza. Oferuje za to ciekawe tło fabularne oraz interesujące biografie postaci biorących udział w wieloosobowych bitwach.

Mechanika

Wydane na mobilny system AND i iOS Paladins Strike zbudowano na fundamentach typowych dla gier MOBA. Kamera umieszczona jest więc wysoko nad głowami postaci, a zabawa sprowadza się do walk dwóch pięcioosobowych drużyn. Produkcja oferuje bogaty wybór grywalnych postaci i każda z nich posiada unikalne cechy oraz zdolności specjalne.

Jednocześnie, w przeciwieństwie do typowych gier MOBA, potyczki stawiają głównie na szybkie wymiany ognia, a starcia w zwarciu pełnią rolę drugorzędną. Ponadto gra oferuje tryby rozgrywki wzorowane na sieciowych FPS-ach. W Payload gracze muszą zadbać o dostarczenie ładunku wybuchowego wprost do bazy wroga i jednocześnie nie dopuścić, aby przeciwna drużyna zrobiła to samo z ich centrum dowodzenia. Z kolei w trybie Summons zajmujemy cele na mapie, co pozwala przywołać tytana wspomagającego nas w ofensywie na bazę rywali. Dostępny jest też klasyczny Deathmatch.

Kwestie techniczne

Paladins Strike oferuje miłą dla oka trójwymiarową grafikę, wykonaną w kreskówkowej konwencji, która pozostaje wierna stylowi oprawy wizualnej z pecetowego Paladins: Champions of the Realm.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe Paladins Strike: 12+

Paladins Strike Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
iOS
AND