Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 27 sierpnia 2017, 14:11

autor: Adrian Werner

Paladins Strike - mobilna odsłona marki studia Hi-Rez będzie grą MOBA

Zespół Hi-Rez Studios zapowiedział projekt Paladins Strike, czyli mobilną grę MOBA, w której pokierujemy postaciami z pecetowej strzelanki Paladins: Champions of the Realm.

Zamiast znanej z pecetów strzelanki gracze mobilni dostaną produkcję z gatunku MOBA. - Paladins Strike - mobilna odsłona marki studia Hi-Rez będzie grą MOBA - wiadomość - 2017-08-28
Zamiast znanej z pecetów strzelanki gracze mobilni dostaną produkcję z gatunku MOBA.
PALADINS STRIKE W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Hi-Rez Studios
  2. Wydawca: Hi-Rez Studios
  3. Gatunek: MOBA
  4. Platformy: iOS, AND
  5. Model biznesowy: free-to-play

Pecetowa strzelanka Paladins: Champions of the Realm okazała się prawdziwym przebojem, więc nic dziwnego, że autorzy, czyli ludzie ze studia H-Rez, postanowili rozszerzyć markę na rynek mobilny. Zaskoczeniem jest jednak to, co z tego wyszło. Zapowiedziane właśnie Paladins Strike będzie bowiem grą MOBA.

Produkcja zmierza na urządzenia z systemami iOS i Android. Jak prawie wszystkie pozycje z tego gatunku, gra wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami. Na razie autorzy nie podali planowanej daty premiery, ale raczej nie nastąpi ona w najbliższych tygodniach. Na oficjalnej stronie przyjmowane są bowiem zapisy na testy wersji alfa.

Niestety, udostępnione na razie informacje na temat gry są bardzo skromne. Wiemy, że wzorem typowych MOBA, kamera umieszczona zostanie wysoko nad głowami postaci, a zabawa sprowadzi się do walk dwóch pięcioosobowych drużyn. Wiadomo też, że potyczki postawią głównie na szybkie wymiany ognia, a starcia w zwarciu mają pełnić rolę drugorzędną

Gra wystartuje z piętnastoma postaciami i każda z nich posiadać ma unikalne cechy oraz zdolności specjalne. Autorzy obiecują regularne aktualizacje z nową zawartością, w tym przede wszystkim z dodatkowymi bohaterami z Paladins: Champions of the Realm.

  1. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.