Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2017, 15:11

autor: Ender

Adaptacja Gry o tron od Bethesdy?

W ofercie amerykańskiej sieci sprzedaży Target pojawiła się strona gry Bethesda: Game of Thrones. Fani zaczynają więc spekulować co do natury tajemniczej produkcji i jej potencjalnie rychłej zapowiedzi, która może towarzyszyć finałowi siódmego sezonu serialu telewizyjnego.

Długo oczekiwany przez fanów finał siódmego sezonu telewizyjnego serialu Gra o tron zostanie pokazany jeszcze dziś. Równocześnie w serwisie internetowym popularnej amerykańskiej sieci sprzedaży Target pojawiła się strona gry Bethesda: Game of Thrones, co szybko zauważyli użytkownicy Reddita oraz innych portali społecznościowych i forów. To nie pierwszy raz, gdy Target wstawił do swojej oferty jeszcze niezapowiedzianą produkcję, tak więc prawdopodobieństwo, że tytuł nie jest jedynie dziwacznym błędem, pozostaje spore. Warto przypomnieć, że w trakcie targów E3 przedstawiciele Bethesdy mieli potwierdzić, że w zanadrzu mają jeszcze dwie niezapowiedziane gry, które niezwiązane są z ich istniejącymi markami.

Gra może zostać zapowiedziana potencjalnie tuż po finale siódmego sezonu serialu telewizyjnego - Adaptacja Gry o tron od Bethesdy? - wiadomość - 2017-08-29
Gra może zostać zapowiedziana potencjalnie tuż po finale siódmego sezonu serialu telewizyjnego

Fani Gry o tron spekulują, że zapowiedź tajemniczej gry może mieć miejsce jeszcze w trakcie lub tuż po nadchodzącym finale serialu telewizyjnego. Jeżeli chodzi o naturę projektu, wiele osób liczy oczywiście na duże sandboksowe action-RPG, podobne do hitowego The Elder Scrolls V: Skyrim, w którym przemierzalibyśmy swobodnie Westeros, odwiedzali miejsca oraz spotykali postacie znane z książek. Warto jednak pamiętać, że Bethesda może nie być deweloperem tytułu, a jedynie jego wydawcą. Równie dobrze możemy mieć więc do czynienia np. ze strategią lub przygodówką, za których produkcję odpowiadać będzie współpracujący z firmą podwykonawca. Do tej pory uniwersum stworzone przez George’a R.R. Martina nie miało szczęścia do adaptacji. Poza kilkoma produkcjami przeglądarkowymi otrzymaliśmy także strategię Gra o tron: Początek (premiera w 2011 roku), RPG Gra o tron (premiera w 2012 roku), a także epizodyczną serię od Telltale (premiera w 2014 roku). Żadna z tych gier nie rzuciła jednak na kolana fanów.

  1. Oficjalna strona firmy Bethesda
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach