Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiiOSAND
Okładka Panzer League (iOS)
OkładkaPanzer League (iOS)

Panzer League

Panzer League to sieciowa gra bitewna typu MOBA opracowana przez twórców Tibii - niemiecki zespół CipSoft. Gracze toczą w niej wieloosobowe bitwy pancerne z udziałem futurystycznych czołgów. Mecze rozgrywane są między dwiema trzyosobowymi drużynami.

Akcji | science fiction | MOBA | czołgi | zagraj za darmo | widok izometryczny | kooperacja

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Panzer League Premiera

7lis2018

iOS AND

Gry podobne do Panzer League

The Witcher Battle Arena

Paladins Strike

Vainglory

Panzer League to stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych sieciowa gra bitewna typu MOBA. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją niemieckie studio CipSoft, czyli twórcy klasycznego MMORPG Tibia.

Mechanika

Gra pozwala brać udział w sieciowych starciach PvP toczonych pomiędzy dwiema trzyosobowymi drużynami. Każdy uczestnik zabawy kontroluje pojedynczy czołg wybrany spośród zestawu futurystycznych maszyn, oferujących różne statystyki oraz cechy specjalne. Mechanika jazdy i walki jest mocno zręcznościowa, tak że refleks gracza jest równie ważny co osiągi jego jednostki.

W Panzer League potyczki rozgrywane są na dużej mapie, w której przeciwległych końcach umieszczono bazy drużyn, a zadaniem każdej ze stron jest zniszczenie centrum dowodzenia rywali. W trakcie meczu powoli ulepszamy pojazdy, zwiększając tym samym ich potencjał bojowy.

Autorzy nie ograniczyli się jednak tylko odtworzenia znanych schematów MOBA. Fakt, że kierujemy czołgami, mocno wpływa na rozgrywkę, a do tego na mapie umieszczono specjalne punkty kontrolne, których przejęcie jest alternatywnym sposobem na zwycięstwo w meczu. Na polu bitewnym znajdziemy także stacje radarowe i przez ich zajęcie uzyskujemy możliwość podejrzenia ruchów wroga. Ostatnim typem budynku są struktury badawcze, przyśpieszające zdobywanie ulepszeń dla czołgów.

Tryby gry

Oprócz sieciowego multiplayera, Panzer League oferuje samotne i kooperacyjne starcia z botami.

Kwestie techniczne

Gra posiada prostą, ale atrakcyjną i czytelną trójwymiarową oprawę graficzną.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Panzer League: 12+

Panzer League Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
iOS
AND