Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 25 sierpnia 2017, 12:20

autor: Adrian Werner

Panzer League to nowa gra twórców Tibii

Znane z MMORPG Tibia studio CipSoft zapowiedziało grę Panzer League, czyli mobilne MOBA, w którym weźmiemy udział w futurystycznych bitwach pancernych.

Jak prawie wszystkie produkcje MOBA, gra wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami. - Panzer League - twórcy Tibii pracują nad mobilnym MOBA o bitwach pancernych - wiadomość - 2017-08-25
Jak prawie wszystkie produkcje MOBA, gra wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami.
PANZER LEAGUE W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: CipSoft
  2. Wydawca: CipSoft
  3. Gatunek: MOBA
  4. Platformy: iOS, AND
  5. Model biznesowy: free-to-play
  6. Data premiery: 2017 r.

Gry MOBA nie są już niczym nowym na rynku mobilnym. Duża konkurencja powoduje, że coraz częściej deweloperzy tworzący w tym gatunku starają się zaoferować coś innego niż uproszczoną wersję pecetowych League of Legends czy Dota 2. Najnowszym tego przykładem stało zapowiedziana właśnie Panzer League, w którym zamiast bohaterami pokierujemy futurystycznymi czołgami. Nad projektem pracuje niemieckie studio CipSoft, czyli twórcy klasycznego MMORPG Tibia.

Produkcja zmierza na urządzenia mobilne działające w oparciu o systemy iOS i Android. Na obu tych platformach gra wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami. Premiera ma nastąpić w tym roku. Projekt jest obecnie testowany w kilku krajach azjatyckich w ramach tzw. soft-launchu.

Panzer League pozwoli brać udział w sieciowych starciach PvP toczonych pomiędzy dwoma czteroosobowymi drużynami. Każdy uczestnik zabawy kontrolować ma pojedynczy czołg, wybrany spośród piętnastu futurystycznych maszyn, oferujących różne statystyki oraz cechy specjalne. Nie zabraknie oczywiście opcji ulepszania pojazdu. Potyczki rozgrywane mają być na dużej mapie, w której przeciwległych końcach umieszczone zostaną bazy drużyn, a zadaniem każdej ze stron będzie zniszczenie centrum dowodzenia rywali.

Autorzy nie zamierzają jednak tylko odtwarzać znanych schematów MOBA. Fakt, że pokierujemy czołgami mocno wpłynie na rozgrywkę, a do tego na mapie umieszczone zostaną specjalne punkty kontrolne, których przejęcie będzie alternatywnym sposobem na zwycięstwo w meczu. Na polu bitewnym znajdziemy także stacje radarowe i przez ich zajęcie uzyskamy możliwość podejrzenia ruchów wroga. Ostatnim typem budynku mają być struktury badawcze, przyśpieszające zdobywanie ulepszeń dla czołgów.

  1. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Panzer League

Panzer League