Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiiOSAND
Okładka Battle Bay (iOS)
OkładkaBattle Bay (iOS)

Battle Bay

Stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych sieciowa gra akcji z elementami MOBA, opracowana przez znane z serii Angry Birds studio Rovio. Battle Bay to produkcja nastawiona wyłącznie na tryb wieloosobowy, w którym walczą ze sobą dwie pięcioosobowe drużyny graczy.

Akcji | MOBA | sieciowe | morze

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Battle Bay Premiera

4maj2017

iOS AND

Battle Bay to wydana na platformę AND i iOS sieciowa gra akcji wzbogacona elementami MOBA. Projekt korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało go studio Rovio.

Mechanika

Wydane na platformę AND i iOS Battle Bay to produkcja nastawiona wyłącznie na tryb multiplayer, w którym walczą ze sobą dwie pięcioosobowe drużyny graczy. Każdy z uczestników zabawy kontroluje pojedynczą łódź motorową, wybraną z zestawu różnorodnych modeli, pełniących w praktyce rolę klas. Przykładowo Enforcer nastawiony jest na maksymalną siłę ognia, Defender oferuje najcięższy pancerz, Speeder jest bezkonkurencyjny pod względem prędkości, a Fixer potrafi naprawiać uszkodzenia w kadłubach sojuszników.

Przed potyczkami otrzymujemy także okazję dobrania pasującego do naszych preferencji uzbrojenia. Arsenał obejmuje m.in. działa, torpedy i granaty, a dzięki możliwości łączenia różnych broni uzyskujemy prawie nieskończoną liczbę kombinacji.

Gra oferuje sporą swobodę wyboru metod walki. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno fani frontalnych ataków, jak i osoby preferujące bardziej strategiczne podejście i koncentrowanie się na przejmowaniu punktów kontrolnych. Autorzy nie zapomnieli także o systemie rozwoju, w ramach którego za sukcesy jesteśmy nagradzani walutą pozwalającą ulepszać naszą łajbę.

Jak na produkcję multiplayer przystało, dostępne są także opcje społecznościowe, takie jak zakładanie gildii czy stale aktualizowane sieciowe rankingi.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Battle Bay: 12+

iOS
AND