Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 5 maja 2017, 12:10

Battle Bay - sieciowa gra bitewna studia Rovio wpłynęła na iOS i Androida

Znane z serii Angry Birds studio Rovio wypuściło mobilny projekt Battle Bay. Jest to sieciowa gra bitewna z elementami gatunku MOBA, w której zabawa obraca się wokół starć ciężko uzbrojonych motorówek.

Gra stanowi rzadki przypadek produkcji studia Rovio będącej nową marką. - Battle Bay - sieciowa gra bitewna studia Rovio wpłynęła na iOS i Androida - wiadomość - 2017-05-05
Gra stanowi rzadki przypadek produkcji studia Rovio będącej nową marką.
BATTLE BAY W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Rovio
  2. Gatunek: gra akcji
  3. Platformy: iOS, AND
  4. Model biznesowy: free-to-play

Studio Rovio wypuściło swoją najnowszą mobilną produkcję. W przeciwieństwie do większości pozycji tego zespołu, nie ma ona nic wspólnego ze Wściekłymi Ptakami. Battle Bay to gra bitewna wzbogacona elementami MOBA, która pozwala toczyć wieloosobowe bitwy morskie.

Projekt dostępny jest na urządzenia z systemami iOS oraz Android i na obu tych platformach wykorzystuje model darmowy z mikropłatnościami. Dla najbardziej oddanych fanów gry przygotowano opcję abonamentową, oferującą szybszy rozwój i przydatne bonusy w zamian za ok. 42 złote miesięcznie.

W Battle Bay cała zabawa sprowadza się do toczenia sieciowych bitew, w których biorą udział dwie pięcioosobowe drużyny graczy. Każdy z nich kontroluje jedną łódź motorową. Wzorem produkcji MOBA, do wyboru jest spory zestaw jednostek, z których każda posiada unikalne wyposażenie i funkcje specjalne. Do tego wszystkie modele możemy w dużym stopniu modyfikować, zdobywając nowe typy uzbrojenia, pancerzy oraz części.

Jak na sieciową produkcję przystało, w Battle Bay nie zabrakło opcji tworzenia gildii, a do tego autorzy co dwa tygodnie będą organizowali turnieje z licznymi nagrodami. Ponadto w grze zaimplementowano system misji, w ramach którego możemy przyśpieszyć rozwój poprzez wypełnianie małych opcjonalnych wyzwań podczas normalnych potyczek multiplayer.

  1. Battle Bay w App Store
  2. Battle Bay w Google Play