Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 września 2011, 10:22

autor: Sarge

Pierwsze screeny z gry L.A. Noire na PC

Opublikowano pierwsze screeny z pecetowej wersji gry L.A. Noire. Dzięki temu możemy sprawdzić, jak prezentuje się port przygotowywany przez studio Rockstar Leeds.

W sieci pojawiły się pierwsze screeny przedstawiające pecetową konwersję gry L.A. Noire, która zadebiutuje na rynku w listopadzie tego roku.

Pierwsze screeny z gry L.A. Noire na PC - ilustracja #1

Zdjęcia pozwalają ocenić, czy zaszły jakieś zmiany w oprawie graficznej w porównaniu do edycji konsolowych. Nie powinniśmy mieć jednak nadziei na większe poprawki – wskazują na to nie tylko opublikowane zrzuty ekranowe, ale też treść zapowiedzi autorstwa Heda. Część screenów znajdziecie w tej wiadomości, a po pełną galerię zapraszamy pod ten adres.

L.A. Noire w wersji PC zadebiutuje na europejskim rynku 11 listopada bieżącego roku (trzy dni wcześniej w Stanach Zjednoczonych). W maju gra studia Team Bondi ukazała się na PlayStation 3 oraz Xboksie 360, a pecetowym portem zajęło się studio Rockstar Leeds. Ostatnio ujawniono też wymagania sprzętowe tej produkcji. Zalecana konfiguracja jest zaskakująco wysoka.

Pierwsze screeny z gry L.A. Noire na PC - ilustracja #2
Pierwsze screeny z gry L.A. Noire na PC - ilustracja #3
Pierwsze screeny z gry L.A. Noire na PC - ilustracja #4
Pierwsze screeny z gry L.A. Noire na PC - ilustracja #5