Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 września 2011, 11:55

Pecetowy L.A. Noire będzie zawierał wszystkie dodatki DLC?

Gra L.A. Noire w wersji na komputery osobiste najprawdopodobniej zostanie wydana z wszystkimi dodatkami DLC. Produkcja zadebiutowała w maju tego roku na konsolach i doczekała się kilku rozszerzeń. Warto zaznaczyć, że informacja jest nieoficjalna, bo Rockstar jeszcze jej nie skomentował.

Pecetowe wydanie L.A. Noire najprawdopodobniej będzie zawierało wszystkie dodatki, które zostały wypuszczone od debiutu gry na Xboksie 360 oraz PlayStation 3 w maju tego roku. Taka informacja pojawiła się w czeskim sklepie Xzone, a zauważył ją serwis Eurogamer. Podobno przeciek na temat zawartości edycji na komputery pochodzi od dystrybutora, czyli firmy Cenega.

Z dokumentu dostarczonego przez wydawcę gry w Czechach (i kilku innych krajach) wynikało, że L.A. Noire w wersji na pecety pojawi się w połowie listopada tego roku. Pakiet wzbogacony o dodatkowe śledztwa powinien trafić też na Xboksa 360 i PlayStation 3. Informacja nie została jeszcze potwierdzona przez firmy Rockstar lub 2K Games, więc może okazać się nieprawdziwa.

Rockstar zapowiedział pecetową wersję L.A. Noire w czerwcu tego roku. Producent przekonywał wtedy, że zostanie ona zoptymalizowana pod kątem komputerów i dodatkowo będzie kompatybilna z trybem 3D. O plotkach na temat wydawnictwa zawierającego wszystkie DLC pisaliśmy w tym miesiącu. Nie pozostaje nam nic innego jak poczekać na komentarz ze strony wydawcy.

  1. Recenzja L.A. Noire w wersji na Xboksa 360