Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 listopada 2012, 08:36

autor: Góral

Dzisiaj w sklepie Muve.pl kupicie L.A. Noire za 29,99 zł

Rozpoczął się drugi dzień promocji na gry firm 2K i Rockstar w sklepie Muve.pl. Do kupienia za niecałe 30 zł jest gra L.A. Noire w wersji Complete Edition, zawierającej wszystkie dodatki do zeszłorocznej produkcji.

Wczoraj wystartowała promocja sklepu Muve.pl na gry firm 2K i Rockstar. W poniedziałek mogliście kupić Spec Ops: The Line na PC w cenie 14,99 zł, natomiast dzisiaj do zgarnięcia jest cyfrowa wersja L.A. Noire za 29,99 zł. Pudełkowy egzemplarz to wydatek rzędu 59,99 zł.

Drugi dzień promocji w sklepie Muve.pl - Dzisiaj w sklepie Muve.pl kupicie L.A. Noire za 29,99 zł - wiadomość - 2012-11-20
Drugi dzień promocji w sklepie Muve.pl

Gra jest oferowana w formie Complete Edition, w skład której wchodzą wszystkie wydane dodatki, zawierające:

  • 5 nowych śledztw,
  • szukanie odznak (zebranie wszystkich odblokowuje marynarkę Button Man),
  • marynarki Broderick i Sharpshooter (większa wytrzymałość, lepsze strzelanie i walka wręcz),
  • karabin Chicago Piano.

Promocyjna cena obowiązywać będzie do końca dnia, do godziny 24:00. Jutro przeceniona gra ulegnie zmianie, jednak nie wiemy, co tym razem zaserwuje nam firma Cenega.

L.A. Noire to gra studia Team Bondi, która w zeszłym roku ukazała się na konsolach PlayStation 3, Xbox 360, a także komputerach PC. Tytuł stanowi połączenie przygodówki z grą akcji. Historia rozgrywa się w 1947 roku w mieście Los Angeles. Wcielamy się w Cole’a Phelpsa, weterana wojennego, który wstąpił w szeregi policji i walczy o sprawiedliwość w mieście rządzonym przez narkotyki, przemoc i korupcję.