Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 19 listopada 2012, 16:32

autor: Aleksander "Olek" Kaczmarek

Promocja w Muve Digital – wybrane gry firm 2K i Rockstar taniej o 75%

Konkurencja robi swoje. Po hucznym wejściu cdp.pl, dotychczasowy lider dystrybucji cyfrowej w Polsce – sklep Muve Digital rusza z promocyjną kontrofensywą. Na początek przez tydzień z 75% rabatem można będzie kupić wybrane tytuły (każdego dnia inny) z portfolio firm 2K i Rockstar.

Dzisiaj w promocyjnej cenie - 14,99 zł kupicie grę Spec Ops: The Line - Promocja w Muve Digital – wybrane gry firm 2K i Rockstar taniej o 75% - wiadomość - 2012-11-19
Dzisiaj w promocyjnej cenie - 14,99 zł kupicie grę Spec Ops: The Line

Dzisiejsza promocyjna propozycja Muve Digital skierowana jest w stronę miłośników gier akcji. Za 14,99 zł kupić można najnowszą odsłonę cyklu Spec Ops. Produkcję studia Yager Development trudno uznać za wybitną, ale w tej cenie Spec Ops: The Line z pewnością przebija każdą „budżetową” strzelaninę.

Jeśli jesteście ciekawi, jakie gry z oferty firm 2K i Rockstar objęte będą promocją w kolejnych dniach, to musimy przyznać, że nie mamy pojęcia. Kontaktowaliśmy w tej kwestii z przedstawicielami sklepu Muve, ale nikt nie udzielił nam odpowiedzi. Pozostaje więc przekonać się o tym samemu.

Odwiedzając witrynę Muve Digital warto zwrócić uwagę na jeszcze jedną promocję. Dziś i jutro w okazyjnej cenie – 8,99 zł możecie kupić grę Kane & Lynch 2: Dog Days. Zwolennikom darmowego grania przypominamy natomiast o możliwości bezpłatnego pobrania takich tytułów jak King's Bounty: Maja Lidia Kossakowska - Ścieżki Przeznaczenia oraz Dawn of Magic: Blood Magic.

  1. Strona internetowa platformy Muve Digital
  2. Recenzja gry Spec Ops: The Line
  3. Recenzja gry Kane & Lynch 2: Dog Days