Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 kwietnia 2024, 12:02

Klasyczne gry Rockstara i 5 milionów dolarów w GTA Online to kolejne bonusy dla subskrybentów GTA+

Red Dead Redemption to nie ostatni klasyczny tytuł studia Rockstar Games, który otrzymają subskrybenci GTA+.

Źródło fot. Rockstar Games.
i

Firma Rockstar Games przygotowała kolejną zachętę dla graczy do zainwestowania w nową subskrypcję studia. Od dziś do sierpnia abonenci GTA+ otrzymają łącznie 5 milionów wirtualnych dolarów w Grand Theft Auto Online jako bonus do standardowych 500 tysięcy dol. wpływających na ich konto w grze każdego miesiąca.

Studio skorzystało też z okazji, by przypomnieć o dotychczasowych dodatkach dostępnych w ramach tej subskrypcji. Oferta GTA+ uwzględnia również pierwszą część serii Red Dead Redemption wraz z nieumarłym dodatkiem Undead Nightmare (więcej o wspieranych platformach na końcu wiadomości), ekskluzywne auta z klubu samochodowego Vinewood oraz 100 miejsc w garażu na swoje wozy w sieciowym Grand Theft Auto.

Dochodzą do tego premie do zdobywanej reputacji i wirtualnych dolarów, unikalne przedmioty kosmetyczne, specjalne zniżki na zakupy w GTA Online i inne drobne bonusy. Ponadto w planach jest dodanie m.in. specjalnego warsztatu oraz nowego superauta, ale też dostępu do kolejnych klasycznych tytułów z katalogu Rockstar Games, w tym L.A. Noire oraz Bully’ego.

Subskrypcja GTA+ pozostaje dostępna tylko na konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Na platformie Sony opłata za jeden miesiąc wynosi 27 złotych, a na urządzeniach Microsoftu 26,99 złotego.

  1. GTA Online – poradnik do gry

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2015 roku, pisząc w Newsroomie growym, a następnie również filmowym i technologicznym (nie zabrakło też udziału w Encyklopedii Gier). Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat. Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej