Jak dobrze znasz świat GTA 5? Sprawdź się w darmowej grze w stylu GeoGuessr

Fani Grand Theft Auto znaleźli kolejny (obok przecieków) sposób na zabicie czasu przed zapowiedzią GTA6. GTA5 GeoGuessr pozwala sprawdzić, jak dobrze znamy świat Grand Theft Auto V.

Jakub Błażewicz

Jak dobrze znasz świat GTA 5? Sprawdź się w darmowej grze w stylu GeoGuessr.
Jak dobrze znasz świat GTA 5? Sprawdź się w darmowej grze w stylu GeoGuessr.

Mijają lata, a gracze nadal próżno wyglądają zapowiedzi Grand Theft Auto VI. Kolejne mniej lub bardziej wiarygodne przecieki to wszystko, co otrzymujemy od dłuższego czasu. Znudzeni fani muszą więc znaleźć sobie jakieś zajęcie. Na przykład GTAV GeoGuessr, czyli swoisty sprawdzian ze znajomości świata piątej odsłony Grand Theft Auto.

GeoGuessr to bynajmniej nic nowego. Ta internetowa gra (dostępna też na urządzeniach mobilnych) od dawna pozwala przetestować znajomość świata – korzystając z bazy zdjęć z map Google, nakazuje użytkownikom jak najdokładniejsze wskazywanie miejsc przedstawionych na fotografiach. GTA GeoGuessr działa na niemal identycznej zasadzie, tyle że zamiast rzeczywistych lokacji dostajemy te z Grand Theft Auto V. Do wyboru mamy trzy kategorie (miasto, tereny poza nim lub cała mapa), różne poziomy trudności oraz dodatkowe utrudnienia, takie jak możliwość gry na czas lub zablokowanie „przemieszczania się”.

Tak jak oryginał, GTAV GeoGuessr jest dostępny za darmo. Nie trzeba nawet zakładać konta – wystarczy wejść na stronę internetową projektu. Oczywiście zawsze można wesprzeć jego twórcę na Patreonie lub też dołączyć do społeczności skupionej wokół gry na kanale Discord.

  1. Oficjalna strona gry Grand Theft Auto V
  2. Recenzja gry GTA V na PC - Los Santos piękne, jak nigdy przedtem
  3. Grand Theft Auto V – poradnik do gry
  4. GTA Online – poradnik do gry
Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

PC PlayStation Xbox
po premierze

Data wydania: 17 września 2013

Informacje o Grze
8.9

GRYOnline

8.7

Gracze

8.8

Steam

9.2

OpenCritic

OCEŃ
Oceny
Podobało się?

21

Jakub Błażewicz

Autor: Jakub Błażewicz

Ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2015 roku, pisząc w Newsroomie growym, a następnie również filmowym i technologicznym (nie zabrakło też udziału w Encyklopedii Gier). Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat. Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Akcji
2021-08-02
21:36

xan11pl Generał

Kurde, gdyby zrobili coś takiego z Gothica to bym miał max punktów z każdej z trzech części xD

Komentarz: xan11pl
2021-08-03
10:37

ereboss Konsul

ereboss
😂

Ta mini gra pokazuje że mapkę z GTA 5 zna się lepiej niż własne miasto xD.

Komentarz: ereboss
2021-08-03
10:52

AUTO6 Generał

AUTO6

Zrobiliby coś podobnego z Minecrafta i każdy by był noobem :D

Komentarz: AUTO6
2021-08-03
12:42

Kuśmider Pretorianin

😒

To już zakrawa o fanatyzm...

Komentarz: Kuśmider
2021-08-03
14:00

not2pun Senator

not2pun

fajna zabawka, ale bez sensu działa potrafi dawać w kółko te same punkty

Komentarz: not2pun

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl