Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 sierpnia 2021, 19:53

Battlefield 5 za darmo dla abonentów Prime Gaming

Dla abonentów Prime Gaming udostępniono za darmo grę Battlefield 5. Promocja potrwa do 1 września. Osoby nie opłacające usługi mogą uruchomić okres próbny.

Dziś udostępniono grę Battlefield 5 za darmo. Podobnie jak to miało miejsce w przypadku Battlefielda 1, oferta skierowana jest do abonentów Prime Gaming. Potrwa do 1 września.

  1. Battlefield 5 w Prime Gaming

Usługa Prime Gaming jest dostępna w Polsce po wykupieniu Amazon Prime Video. Otrzymacie wtedy 7 dni darmowego okresu próbnego. Możecie także zdecydować się na 30 dni bezpłatnego Amazon Prime, wystarczy zarejestrować się pod tym linkiem. Należy do tego jednak użyć konta na Amazon UK.

Battlefield 5 to wydana w 2018 roku i ostatnia jak do tej pory odsłona cyklu (zmieni się to w październiku, kiedy to zadebiutuje Battlefield 2042). Odwołuje się ona do korzeni serii i przenosi nas do czasów II wojny światowej.

  1. Battlefield V - poradnik do gry

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej