Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS4XONE
Okładka Bully Bullworth Academy: Canis Canem Edit (PC)

Bully Bullworth Academy: Canis Canem Edit

Bully 2

Nowa odsłona oryginalnej sandboksowej produkcji studia Rockstar Games, określanej często mianem Grand Theft Auto w szkolnych realiach.

Akcji | TPP | sandbox

Okładka Bully Bullworth Academy: Canis Canem Edit (PC)

producent: Rockstar Games

data premiery gry:

data nieogłoszona

PC PS4 XONE
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bully Bullworth Academy: Canis Canem Edit to kontynuacja szkolnego sandboksa od studia Rockstar Games. Tytuł ten, znany jako Bully lub Canis Canem Edit w Europie, około dekadę wcześniej zarówno odniósł komercyjny sukces, jak i wywołał niemałe kontrowersje poruszaną tematyką i sposobem jej ukazania.

Tak jak poprzednio, trafiamy jako uczeń do tytułowej Bullworth Academy, amerykańskiej szkoły dla nastolatków. Podstawowe założenia rozgrywki nie uległy zmianie i w dalszym ciągu gra przypomina pod pewnymi względami serię Grand Theft Auto. Zabawa polega zatem na uczęszczaniu na zajęcia i wykonywaniu rozmaitych zadań, w dużej mierze ukierunkowanych na budowanie swojej pozycji w Bullworth. Często wymaga to zjednywania sobie pewnych ludzi i jednocześnie wkraczania na ścieżkę wojenną z innymi, nierzadko kończąc się bójką w zaułku niepatrolowanym przez nauczycieli. W grze nie brakuje również takich elementów jak eksploracja, minigry czy dostosowywanie wyglądu bohatera (na przykład zmienianie ubrań).

Zobacz pełny opis gry

Oczekiwania czytelników: 8,6 / 10 na podstawie 342 głosów czytelników.

Gry podobne do Bully Bullworth Academy: Canis Canem Edit

Wymagania wiekowe Bully Bullworth Academy: Canis Canem Edit

16+

Dan Houser, współtwórca GTA, odchodzi z Rockstar Games
Dan Houser, współtwórca GTA, odchodzi z Rockstar Games

wiadomość5 lutego 2020

11 marca 2020 roku szeregi firmy Rockstar Games opuści Dan Houser, współtwórca marek Grand Theft Auto i Red Dead Redemption. Niestety, nie ujawniono powodów tej zaskakującej decyzji.

Hiszpański sklep umieścił w ofercie RDR2 na Nintendo Switch. A także GTA 6 i Bully 2
Hiszpański sklep umieścił w ofercie RDR2 na Nintendo Switch. A także GTA 6 i Bully 2

wiadomość2 stycznia 2020

Red Dead Redemption 2 na Nintendo Switch i Bully 2 jeszcze w tym roku, a GTA 6 za dwa lata... Najpewniej kogoś w hiszpańskim sklepie Instant Gaming poniosła fantazja, a fakt, że takie pozycje znalazły się w jego ofercie, może niepotrzebnie rozbudzić wyobraźnię wielu graczy.

Plotka: Bully 2 powstawało, ale prace zostały wstrzymane
Plotka: Bully 2 powstawało, ale prace zostały wstrzymane

wiadomość6 października 2019

Pojawiły się kolejne pogłoski na temat Bully 2. Według anonimowych źródeł tytuł trafił do produkcji w 2008 roku. Prowadzone prace miały zaowocować między innymi powstaniem szkiców scenariusza. Twórcy zostali jednak przekierowani do innych projektów, a rozwój gry został zahamowany.

Plotki: GTA 6 to Project Americas, dwie wersje Bully 2 w drodze
Plotki: GTA 6 to Project Americas, dwie wersje Bully 2 w drodze

wiadomość30 września 2019

Pojawiły się kolejne pogłoski na temat nowych gier Rockstar Games. Według ostatniego przecieku rzekomy Project Americas to rzeczywiście szósta odsłona serii Grand Theft Auto. Przed nią zaś ma ukazać się Bully II na konsolach i PC. Czy to kolejny przykład radosnej twórczości Internetu, czy też jest coś na rzeczy?

Obrazki z Bully 2 krążące po sieci to fake
Obrazki z Bully 2 krążące po sieci to fake

wiadomość3 września 2019

Publikowane od sierpnia rzekome przecieki z gry Bully 2 działały na wyobraźnię graczy wyczekujących oficjalnej zapowiedzi tej produkcji. Jak się okazuje, było to skrupulatnie przygotowane oszustwo.

PC
PS4
XONE