Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Warframe

Uczta dla fanów Warframe; zapowiedziano dwa nowe rozszerzenia

Adrian Werner, 17 lipca 2022, 08:50

Studio Digital Extremes postanowiło uszczęśliwić fanów sieciowej gry Warframe, zapowiadając kolejne dwa dodatki - Veilbreaker i The Duviri Paradox.

Warframe: Angels of the Zariman - ujawniono datę premiery dodatku

Adrian Werner, 9 kwietnia 2022, 08:32

Poznaliśmy datę premiery Angels of the Zariman, czyli następnego dodatku do Warframe. Ujawniono również nowe informacje na temat zawartości tego rozszerzenia oraz zaprezentowano je na nowych materiałach wideo.

Do Warframe trafi nowa postać; to elektryzująca baletnica Gyre

hexx0, 15 marca 2022, 18:44

Poznaliśmy Gyre – bohaterkę, która zostanie dodana do gry Warframe wraz z zaplanowanym na kwiecień 2022 roku rozszerzeniem Angels of the Zariman. To jednak nie cała nowa zawartość przewidziana w aktualizacji 31.5.

Nowy dodatek Warframe: Angels of the Zariman oficjalnie zapowiedziany

Dawid Wanat, 30 stycznia 2022, 10:55

Nowy dodatek do Warframe – Angels of the Zariman – został oficjalnie zapowiedziany na piątkowym streamie deweloperów. DLC ma być bezpośrednią kontynuacją fabularną The New War.

Darmowe Warframe: New War z datą premiery; zobacz kinowy zwiastun

Entelarmer, 1 grudnia 2021, 16:56

Dodatek fabularny do Warframe zbliża się wielkimi krokami. Dokładną datę premiery aktualizacji The New War zdradza widowiskowy zwiastun.

Warframe: New War - wiemy, kiedy zadebiutuje wielki dodatek fabularny

Adrian Werner, 13 listopada 2021, 08:51

Twórcy gry Warframe poinformowali, że dodatek New War zadebiutuje w grudniu tego roku. Natomiast w przyszłym tygodniu wystartuje event Prime Resurgence z ciekawymi przedmiotami do zdobycia.

Warframe The New War wyjdzie jednocześnie na wszystkie platformy; pokazano efektowny gameplay

Adam Królak, 18 lipca 2021, 11:00

Podczas wczorajszego TennoCon 2021 podzielono się informacjami dotyczącymi nadchodzącego dodatku Warframe: The New War. Twórcy pokazali także 30-minutowy gameplay.

Warframe nie zwalnia tempa. Dodatek The New War już wkrótce

Adrian Werner, 13 lipca 2021, 09:32

Za kilka dni ruszy wydarzenie TennoCon. W jego trakcie zobaczymy dodatek The New War do Warframe i weźmiemy udział w evencie zapowiadającym to rozszerzenie.

Warframe przyciąga tłumy; aktualizację Siostry Parvosa przetestowały tysiące graczy

Przemysław Dygas, 7 lipca 2021, 11:19

Od premiery Warframe minęło 8 lat, a gra nadal cieszy się popularnością. Aktualizacja Siostry Parvosa znów przyciągnęła fanów przed monitory.

Tencent kupuje deweloperów Warframe i Gears Tactics

Ender, 23 grudnia 2020, 18:08

Chiński gigant technologiczny Tencent stał się właścicielem większości udziałów w spółce Leyou z Hongkongu. Tym samym pod jego skrzydła trafiły dwa zachodnie studia deweloperskie. Mowa tu o producentach Warframe z Digital Extremes oraz brytyjskim Splash Damage, odpowiadającym za gry takie jak Brink, Dirty Bomb czy Gears Tactics.

Warframe wciąż interesuje graczy; nowe rekordy na Steamie i Twitchu

Froozyy, 11 sierpnia 2020, 13:08

Wydarzenie TennoCon 2020 dotyczące gry Warframe, które odbyło się na początku tego miesiąca, zainteresowało graczy na tyle, że został pobity rekord aktywnych użytkowników tejże produkcji na Steamie. Ustanowiono też nowy najlepszy rezultat w liczbie osób oglądających ją na Twitchu.

Plotka: Sony chce przejąć twórców Warframe i Gears Tactics

Frozen, 4 lipca 2020, 11:09

Według nieoficjalnych doniesień firma Sony rozważa przejęcie hongkońskiego holdingu Leyou Technologies, do którego należą m.in. Digital Extremes (twórcy Warframe) oraz Splash Damage (współproducenci Gears Tactics).

Warframe trafi na konsole PS5 i Xbox Series X

Aquma, 29 marca 2020, 10:23

Popularna gra sieciowa Warframe otrzyma wersje dedykowane konsolom PlayStation 5 i Xbox Series X. Informacja została przekazana przez właściciela odpowiedzialnego za wspomnianą grę studia Digital Extremes.

Warframe - intro, gameplay z dodatku Empyrean oraz inne atrakcje z TennoCon 2019

Adrian Werner, 7 lipca 2019, 09:09

Konwent TennoCon 2019 okazał się bardzo owocny dla fanów Warframe. Gra wzbogaciła się o nową zbroję oraz imponujące intro. Ruszył również zaplanowany na 10 tygodni event. Pokazano także obszerny gameplay z nadchodzącego dodatku Empyrean oraz zwiastuny atrakcji zaplanowanych na dalszą przyszłość, w tym trzeciego regionu z otwartym światem.

Warframe ma już sześć lat i prawie 50 milionów graczy

Frozen, 26 marca 2019, 09:56

Warframe, sieciowa strzelanka free-to-play od studia Digital Extremes, obchodzi szóstą rocznicę powstania. Z tej okazji twórcy przygotowali dla graczy kilka prezentów oraz podali szereg ciekawych statystyk.

Warframe z eventem Operation Buried Debts i nowym pancerzem Hildryn

Adrian Werner, 8 marca 2019, 11:22

W grze Warframe ruszyła wielotygodniowa Operacja Buried Debts. Autorzy dodali także nowy pancerz oraz wprowadzili liczne ulepszenia systemu walki bronią białą.

Warframe w 2019 r. - dodatek Empyrean i nowa wroga frakcja

Adrian Werner, 21 stycznia 2019, 11:59

Digital Extremes zdradziło plany rozwoju Warframe na ten rok. Otrzymamy nowe przygody i pancerze, dodatek Empyrean z kosmicznymi bitwami oraz przerobione systemy broni białej i dziennych wyzwań. Do świata gry dołączy również nowa wroga frakcja.

Warframe otrzymało wielki dodatek Fortuna

Adrian Werner, 9 listopada 2018, 10:00

Gra Warframe otrzymała kolejny darmowy dodatek, nazwany Fortuna. Wzbogaca on świat gry o nową strefę o otwartej strukturze, wprowadza latające deskorolki oraz rozszerza listy broni i pancerzy.

Warframe - dodatek Fortuna w listopadzie na PC

Serek, 21 października 2018, 09:34

Na oficjalnej stronie internetowej studia Digital Extremes pojawiła się informacja, że duże rozszerzenie do gry Warframe zatytułowane Fortuna ukaże się w listopadzie na PC. Posiadacze konsol będą musieli poczekać na dodatek nieco dłużej.

Przyszłość Warframe – bitwy gwiezdne, nowa strefa i Nintendo Switch

Adrian Werner, 8 lipca 2018, 11:18

Na konwencie TennoCon 2018 studio Digital Extremes ujawniło dalsze plany rozwoju gry Warframe i robią one ogromne wrażenie. Zapowiedziano dwa dodatki, z nową wielką strefą z otwartym światem oraz trybem bitew gwiezdnych. Ponadto produkcja doczeka się konwersji na konsolę Nintendo Switch.

Warframe ma już prawie 5 lat i 38 mln graczy

Movis, 16 marca 2018, 12:57

Firma Digital Extremes przygotowuje się do piątej rocznicy istnienia Warframe. Twórcy pochwalili się sporą liczbą zdecydowanie imponujących statystyk i przygotowali dla graczy kilka miłych prezentów.

Warframe: Plains of Eidolon debiutuje na PC

Entelarmer, 13 października 2017, 09:59

Studio Digital Extremes udostępniło aktualizację Warframe: Plains of Eidolon. Rewolucyjny dodatek z otwartym światem trafił już na PC, a wkrótce zadebiutuje również na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

Warframe: Plains of Eidolon zadebiutuje na dniach?

Entelarmer, 4 października 2017, 13:15

Studio Digital Extremes poinformowało o prawdopodobnym terminie premiery Warframe: Plains of Eidolon. Wyczekiwana aktualizacja darmowej gry akcji może ukazać się w ciągu najbliższych 10 dni, aczkolwiek nie jest to jeszcze przesądzone.

Warframe - zobacz w akcji dodatek Plains of Eidolon

Adrian Werner, 16 września 2017, 07:36

Zespół Digital Extremes opublikował zapis obszernej prezentacji Plains of Eidolon, czyli dodatku, który doda dużą otwartą mapę do popularnej gry free-to-play Warframe.

Warframe z aktualizacją Plains of Eidolon coraz bliżej – Sieciowe Wieści (15/09/2017)

MiqT, 15 września 2017, 09:46

Witamy w kolejnej odsłonie Sieciowych Wieści, w której piszemy m.in. o możliwym terminie debiutu aktualizacji Plains of Eidolon do Warframe, zapowiedziach gier Naval Action Legends i Golem Gates, nowej postaci w Gigantic (Rutger), darmowym weekendzie z The Division na PC, świeżym trybie zabawy w Master X Master oraz o zamknięciu serwerów Demon Blood. Zapraszamy!

Warframe - zapowiedziano dodatek Plains of Eidolon z otwartym światem

Adrian Werner, 9 lipca 2017, 12:39

Studio Digital Extremes zapowiedziało dodatek Plains of Eidolon do gry Warframe. Rozszerzenie ukaże się w formie darmowej aktualizacji i zamiast ciasnych korytarzy zaoferuje dużą otwartą mapę zawierającą nadmorskie miasto z okolicami.

Wieści ze świata (League of Legends, Warframe, Titanfall 2, Ghost Recon: Wildlands) 29/06/2017

Movis, 29 czerwca 2017, 10:12

Dziś piszemy o nowym herosie w League of Legends (Kayn), dodatku Chains of Harrow do Warframe, premierze darmowego DLC Gry wojenne do Titanfalla 2 i aktualizacji z trybem Tier 1 w strzelance Ghost Recon: Wildlands. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Reprisal Universe, Warframe, Gratuitous Space Battles 2) 2/9/14

luckie, 2 września 2014, 14:52

Dziś piszemy m.in. o zapowiedzi Reprisal Universe, debiucie Warframe na Xboksie One oraz pierwszym gameplayu z Gratuitous Space Battles 2. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Fez, Warframe, Chivalry: Medieval Warfare) 4/3/14

Sarge, 4 marca 2014, 14:57

Dziś piszemy m.in. o konkursie dla fanów Chivalry: Medieval Warfare, dacie premiery gry Fez na konsole z rodziny PlayStation, aktualizacji Warframe, a także o kolejnej zapowiedzi Shaq Fu 2. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Warframe, Uncharted, Steam) 31/12/13

Sarge, 31 grudnia 2013, 13:15

Dziś piszemy m.in. o strzelaninie Warframe w wersji na Xboksa One, silniku studia Naughty Dog działającym na PlayStation 4, a także statystykach Steama z końca 2013 roku. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Planetary Annihilation, Warframe, Gran Turismo 6) 13/12/13

Sarge, 13 grudnia 2013, 13:05

Dziś piszemy m.in. o wynikach sprzedaży Gran Turismo 6 w Japonii, aktualizacji gry Warframe w wersji na PlayStation 4, a także o wydawcy Planetary Annihilation. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wakacyjne nadrabianie zaległości w grach - 2013 Edition

Rasgul, 26 czerwca 2013, 12:30

Kolejny rok, kolejny czerwiec, kolejne wakacje i kolejne zamiary nadrabiania paru świetnych tytułów. Piwko, słoneczko i ulubione gry. Żyć, nie umierać.

Warframe - darmowa strzelanka ukaże się także na PlayStation 4

Sarge, 5 czerwca 2013, 12:30

Studio Digital Extremes pracuje nad grą Warframe w wersji na PlayStation 4. Taką informację podał dyrektor kreatywny zespołu. Dotychczas studio oficjalnie przygotowywało wyłącznie edycję pecetową tej darmowej strzelanki.

Wieści ze świata (Warframe, GameStick, Ninja Theory, Criterion Games) 8/4/13

Sarge, 8 kwietnia 2013, 14:45

Dziś piszemy m.in. o nowych projektach studiów Ninja Theory i Criterion Games, popularności otwartych beta testów strzelaniny Warframe, a także terminie wysyłki konsoli GameStick. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wiadomości ze świata gier Free To Play 23/3/13

Maciej Jałowiec, 23 marca 2013, 14:15

Mijający tydzień w świecie gier Free To Play upłynął pod znakiem aktualizacji do World of Warplanes, MechWarrior Online i Warframe. Ponadto TERA: Rising odnotowało wzrost liczby graczy, a The Settlers Online doczekało się wielkanocnego eventu. Zapraszamy do lektury!

Warframe - rozpoczęto otwartą betę sieciowej strzelanki twórców The Darkness II

Góral, 22 marca 2013, 10:50

Twórcy ze studia Digital Extremes udostępnili swój nowy projekt - Warframe - większej ilości graczy. W produkcję od wczoraj można się bawić w ramach otwartych beta testów. Dodatkowo poinformowano, że 25 marca aktualna wersja gry ukaże się na Steamie.

Wieści ze świata (Dreamfall Chapters, Warframe, Battlefield 3) 14/2/13

Sarge, 14 lutego 2013, 14:20

Dziś piszemy m.in. o grze planszowej inspirowanej serią Mass Effect, otwartych beta testach Warframe, podwójnym doświadczeniu w strzelaninie Battlefield 3, a także aktorce podkładającej głos w przygodówce Dreamfall Chapters. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Resident Evil 6, Star Citizen, Dark Souls, Rage) 25/10/12

Sarge, 25 października 2012, 15:35

Dziś piszemy m.in. o darmowej aktualizacji Resident Evil 6, kickstarterowej akcji gry Star Citizen, dodatku DLC do konsolowych wersji Dark Souls, narzędziach moderskich do pecetowej edycji Rage, a także otwartych beta testach Arctic Combat. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Autorzy The Darkness II zapowiedzieli kooperacyjną grę akcji Warframe

Adrian Werner, 26 czerwca 2012, 10:50

Znane z takich tytułów jak w Unreal Championship, Dark Sector i The Darkness II studio Digital Extremes zapowiedziało grę Warframe. Będzie to kooperacyjna strzelanka oparta na modelu darmowym z mikropłatnościami.