Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 czerwca 2017, 11:17

autor: Movis

Wieści ze świata (League of Legends, Warframe, Titanfall 2, Ghost Recon: Wildlands) 29/06/2017

Dziś piszemy o nowym herosie w League of Legends (Kayn), dodatku Chains of Harrow do Warframe, premierze darmowego DLC Gry wojenne do Titanfalla 2 i aktualizacji z trybem Tier 1 w strzelance Ghost Recon: Wildlands. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Kayn dołączy do League of Legends

MOBA League of Legends obchodzi małe święto. Deweloperzy zdradzili bowiem swoje plany na następnego herosa, który dołączy do walk na Summoner's Rift. Postać nazywa się Kayn, a do rozprawiania się z przeciwnikami używa żyjącej demonicznej kosy i magii Zakonu Cienia, które powoli wypaczają jego umysł i ciało. Rozwój Kayna zależy od zabijanych przez niego przeciwników – walka ze strzelcami spowoduje, że bohater nadal będzie kontrolować swój złowieszczy oręż, a pojedynki z wrogami władającymi bronią białą sprawią, że kosa ostatecznie przejmie władanie nad ciałem skrytobójcy.

Testy nowej postaci zostały już rozpoczęte. O szczegółach jego umiejętności i poradach do stylu gry przeczytać można w tym miejscu.

Swoją „mhrocznością” Kayn przebija nawet Aatroxa. - Wieści ze świata (League of Legends, Warframe, Titanfall 2, Ghost Recon: Wildlands) 29/06/2017 - wiadomość - 2017-06-30
Swoją „mhrocznością” Kayn przebija nawet Aatroxa.

Warframe z dodatkiem Chains of Harrow

Kooperacyjna strzelanka Warframe nadal radzi sobie całkiem nieźle i wydaje się, że jeszcze długo pozostanie oczkiem w głowie dla studia Digital Extremes. Najnowsza paczka zawartości znalazła się na serwerach zaledwie parę godzin temu. Chains of Harrow, bo tak nazwano dodatek, oprócz zwykłych poprawek bugów, optymalizacji, kolejnych skórek i przedmiotów do personalizacji prezentuje także parę ciekawych nowinek.

Po pierwsze, zaczęto wprowadzać zmiany graficzne poszczególnych planet, poczynając od Ziemi. Warstwa wizualna nieco się zestarzała, więc przemalowanie i poprawienie tekstur lokacji jest dobrym pomysłem. Po drugie, gracze mogą sprawdzić świeże dodatki do arsenału Tenno, np. wystrzeliwujący rdzawe włócznie Scourge czy Knell – pistolet o celności snajperki. Największe poruszenie budzi jednak nowy warframe, czyli tytułowy Harrow. Przypominająca kosmicznego kapłana postać skupiona jest na podwyższaniu obrony drużyny i wzmacnianiu jej członków. Oprócz nowego egzoszkieletu do wypróbowania, gracze mogą się dodatkowo zająć zadaniem Łańcuchy Harrowa, które ma być utrzymane w klimacie horroru.

Deweloperzy udostępnili też materiał wideo, na którym Harrow pokazuje, na co go stać:

Titanfall 2 – premiera DLC Gry wojenne

Jakiś czas temu pisaliśmy o planach twórców sieciowej strzelanki Titanfall 2 na najnowszy darmowy dodatek i nim się obejrzeliśmy, już znalazł się on na serwerach gry. Gry wojenne dodają do zwykłej puli terenów dwie nowe mapy. W klasycznych trybach bawić się już można na inspirowanej wirtualną rzeczywistością War Games, do Szybkiego szturmu dołączono zaś arenę Ruch uliczny. O dalszych szczegółach DLC można przeczytać w naszej wcześniejszej informacji, a ciekawscy mogą przyjrzeć się dokładnej liście zmian w tym miejscu.

Nowa mapa miesza style w interesujący sposób. - Wieści ze świata (League of Legends, Warframe, Titanfall 2, Ghost Recon: Wildlands) 29/06/2017 - wiadomość - 2017-06-30
Nowa mapa miesza style w interesujący sposób.

Aktualizacja Ghost Recon: Wildlands dodaje endgame

Firma Ubisoft pamięta o graczach, którzy przeszli już fabułę kooperacyjnej strzelanki Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Teraz operatorzy z maksymalnym poziomem doświadczenia mogą wykonywać misje w hardkorowym trybie Tier 1. Po jego uruchomieniu bohater umieszczany jest na 50. „szczeblu zaawansowania” i zdobywając kolejne XP-eki, dąży do tytułowego pierwszego tieru.

Każdy kolejny awans sprawi, że gra stanie się jeszcze trudniejsza, a przeciwnicy będą czujniejsi, bardziej morderczy i krzepcy. Wyższe poziomy zaoferują jednak dużo lepsze nagrody. Spokojnie, użytkownik nie jest do niczego przymuszany. Jeśli odpowiada Ci poziom wyzwania, jaki oferuje np. Tier 28, nie jesteś w żaden sposób popychany do podwyższania poprzeczki. System jest częścią większej łatki do tytułu – z jej szczegółami można zaznajomić się tutaj.

Ubisoft Polska zapewnił też materiał wideo podsumowujący mechanikę Tier 1:

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: