Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 października 2017, 10:40

autor: Entelarmer

Warframe: Plains of Eidolon debiutuje na PC

Studio Digital Extremes udostępniło aktualizację Warframe: Plains of Eidolon. Rewolucyjny dodatek z otwartym światem trafił już na PC, a wkrótce zadebiutuje również na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

Na początku października dowiedzieliśmy się o rychłej premierze największej, rewolucyjnej aktualizacji Warframe, zatytułowanej Plains of Eidolon. Studio Digital Extremes zapewniało, że planuje wydanie dodatku w ciągu najbliższych dziesięciu dni. Słowa dotrzymało, jako że na Steamie oraz oficjalnej stronie gry pojawiło się ogłoszenie omawiające wszystkie nowości, a sama aktualizacja została udostępniona do pobrania na PC. Rozszerzenie trafi również na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One „wkrótce” (czytaj: jeszcze w tym roku), jednak na razie nie podano konkretnej daty.

Miasteczko Cetus to tylko niewielka część nowego Waframe, ale oferuje sporo atrakcji. - Warframe: Plains of Eidolon debiutuje na PC - wiadomość - 2017-10-13
Miasteczko Cetus to tylko niewielka część nowego Waframe, ale oferuje sporo atrakcji.

Na Plains of Eidolon czekaliśmy od czasu zapowiedzi w lipcu, obiecującej rewolucyjne zmiany w ostatnim tytule Digital Extremes. Najważniejszą z nich jest porzucenie klaustrofobicznych wnętrz futurystycznych baz na rzecz otwartego świata, oferującego ogromną liczbę aktywności, w tym – rzecz jasna – walki z bossami. Aktualizacja wprowadza też cykl dzień-noc i nie jest to jedynie ozdobnik. W trakcie 50-minutowej nocy niektórzy przeciwnicy zyskają nie tylko na sile, ale i rozmiarach, co zapewne zniechęci nowych graczy do opuszczania bezpiecznych murów miasteczka Cetus, znajdującego się w samym centrum mapy. Zresztą w samym mieście również możemy liczyć na zajęcie, m.in. za sprawą nowych postaci niezależnych (w tym kupców posiadających niespotykane wcześniej przedmioty) oraz możliwości stworzenia własnej broni. Więcej na temat nowości wprowadzonych w aktualizacji znajdziecie na oficjalnej stronie Warframe: Plains od Eidolon.