Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2017, 07:36

Warframe - zobacz w akcji dodatek Plains of Eidolon

Zespół Digital Extremes opublikował zapis obszernej prezentacji Plains of Eidolon, czyli dodatku, który doda dużą otwartą mapę do popularnej gry free-to-play Warframe.

WARFRAME W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Digital Extremes
  2. Wydawca: Digital Extremes
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: marzec 2013 r.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wczoraj wieczorem studio Digital Extremes zorganizowało stream dla fanów gry Warframe, poświęcony nadchodzącej aktualizacji z dodatkiem Plains of Eidolon. Podczas niego zaprezentowano obszerne demo tego rozszerzenia i jego zapis właśnie trafił do sieci.

Materiał zawiera dwadzieścia dwie minuty rozgrywki opatrzonej komentarzem twórców i daje niezłe pojęcie o tym, co zaoferuje Plains of Eidolon. Patch powinien ukazać się w tym roku, ale na razie autorzy nie są gotowi podać konkretnej daty premiery, na wypadek, gdyby nieprzewidziane problemy wydłużyły cykl produkcyjny.

Warframe - zobacz w akcji dodatek Plains of Eidolon - ilustracja #1

Plains of Eidolon zapowiada się na jedną z najważniejszych aktualizacji w historii Warframe. Zamiast typowych dla tej gry małych instancji, mających postać głównie ciasnych korytarzy, dostaniemy dużą otwartą mapę o rozmiarach ok. dziewięciu kilometrów kwadratowych, wypełnioną przygodami, postaciami niezależnymi oraz czekającymi na odkrycie ciekawymi lokacjami (w tym licznymi jaskiniami).

Otwarta mapa nie przeobrazi gry w MMORPG. Znajdziemy na niej niewielkie miasteczko, w którym będzie mogło przebywać kilkadziesiąt graczy, natomiast same misje zrealizujemy w czteroosobowych zespołach, a w rajdach wezmą udział drużyny liczące maksymalnie osiem osób.

Przypomnijmy, że Plains of Eidolon ukaże się w formie darmowej aktualizacji. Trafi ona na wszystkie trzy platformy sprzętowe, na których dostępne jest Warframe, czyli na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Fenomen Warframe – mały rozgłos, wielki sukces i świetna gra