Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lipca 2021, 09:50

Warframe nie zwalnia tempa. Dodatek The New War już wkrótce

Za kilka dni ruszy wydarzenie TennoCon. W jego trakcie zobaczymy dodatek The New War do Warframe i weźmiemy udział w evencie zapowiadającym to rozszerzenie.

TENNOCON 2021 TO M.IN.:
  • prezentacja gameplaya z dodatku The New War,
  • event w Warframe dający przedsmak tego rozszerzenia,
  • wirtualne nagrody dla widzów i uczestników wydarzenia,
  • konkursy i panele.

Studio Digital Extremes wypuściło teaser reklamujący TennoCon 2021, czyli tegoroczną edycję imprezy dla fanów gry Warframe. Firma ujawnia, czego możemy się spodziewać po tym wydarzeniu.

Największe atrakcje będą związane z nadchodzącym dodatkiem The New War. Poznamy nowe informacje na jego temat i zobaczymy pierwsze fragmenty gameplaya. Segment TennoCon 2021 poświęcony rozszerzeniu wystartuje 17 lipca o 23:00 czasu polskiego.

Co ciekawe, w grze Warframe zorganizowany zostanie interaktywny event, który pozwoli sprawdzić niektóre elementy nadchodzącego dodatku. Będzie to jednorazowe wydarzenie, które nie zostanie potem powtórzone.

Fani czekają na ten dodatek już bardzo długo. Pierwsze wzmianki o nim pojawiły się jeszcze w 2018 roku, ale dopiero teraz będziemy mogli zobaczyć gameplay z tego rozszerzenia. W The New War weźmiemy udział w galaktycznej wojnie o skali niewidzianej do tej pory w Warframe. Dodatek mocno posunie naprzód fabułę całego uniwersum.

Osoby, które będą oglądały prezentację The New War na Twitchu otrzymają zbroję Loki Prime oraz broń Vastilok Gunblade. Z kolei uczestnictwo w dającym przedsmak dodatku evencie w grze Warframe nagrodzone zostanie pancerzem typu Tannukai i tego samego rodzaju skórką na długi miecz .

The New War nie będzie jedyną atrakcją tegorocznego TennoCon. W trakcie imprezy obejrzymy prezentację poświęconą stronie dźwiękowej gry oraz procesowi projektowania świata Warframe. Twórcy zaplanowali również sesję, na której będą odpowiadali na pytania fanów oraz konkurs na najlepszy cosplay.

  1. Warframe - poradnik do gry
  2. Fenomen Warframe – mały rozgłos, wielki sukces i świetna gra
  3. Warframe – oficjalna strona