Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 marca 2013, 10:50

autor: Góral

Warframe - rozpoczęto otwartą betę sieciowej strzelanki twórców The Darkness II

Twórcy ze studia Digital Extremes udostępnili swój nowy projekt - Warframe - większej ilości graczy. W produkcję od wczoraj można się bawić w ramach otwartych beta testów. Dodatkowo poinformowano, że 25 marca aktualna wersja gry ukaże się na Steamie.

W połowie zeszłego roku dowiedzieliśmy się, że autorzy gry The Darkness II pracują nad nowym projektem - Warframe. Wczoraj produkcja weszła w fazę otwartych beta testów, do których możecie dołączyć na oficjalnej stronie tytułu. Ujawniono także, że za kilka dni sieciowa strzelanka trafi na Steam.

Warframe weszło w fazę otwartych beta testów. - Warframe - rozpoczęto otwartą betę sieciowej strzelanki twórców The Darkness II - wiadomość - 2013-03-22
Warframe weszło w fazę otwartych beta testów.

Zamknięta beta trwała od października zeszłego roku. W tym czasie gracze zgłaszali swoje sugestie i znalezione błędy, które deweloper sukcesywnie eliminował, publikując kolejne poprawki (do tej pory ukazało się 7 aktualizacji). Projekt jest już na tyle grywalny, że postanowiono go udostępnić szerszej publiczności. Ujawniono także, że beta trafi do sklepu Steam 25 marca.

Warframe to strzelanka TPP, której akcja została osadzona w dalekiej przyszłości. Tytuł opowiada o zmaganiach rasy Tenno z wielkim imperium Grineer. Ci pierwsi byli na skraju upadku, jednak odkryli pancerze bojowe, pozostawione przez pradawną cywilizację. Dzięki nim mogą posługiwać się nowymi mocami i przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Produkcja oparta będzie na modelu biznesowym free-to-play, w którym wykorzystano system mikropłatności. Premiera pełnej wersji nastąpi na komputerach PC prawdopodobnie w połowie bieżącego roku.