Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 marca 2013, 11:10

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Darmowy weekend i przecena gry Natural Selection 2 w serwisie Steam

Użytkownicy usługi Steam mogą do niedzieli (godzina 21:00) za darmo testować sieciową strzelaninę Natural Selection 2. Dla osób zachęconych w ten sposób do zakupu przygotowano promocję cenową, dzięki której nabędziemy grę o 50% taniej niż zwykle.

W ramach Oferty Weekendowej w serwisie cyfrowej dystrybucji Steam obniżono cenę gry Natural Selection 2. Oprócz tego przez najbliższe dni można bez jakichkolwiek opłat przetestować produkcję studia Unknown Worlds Entertainment.

W ramach Darmowego Weekendu gracze mogą pobrać grę, a jedynym wymogiem jest posiadanie konta Steam. Bezpłatne testowanie Natural Selection 2 jest możliwe do 24 marca (godzina 21:00). Z kolei do 25 marca (godzina 18:00) przeceniono tę produkcję o 50%, dzięki czemu można ją obecnie kupić za 11,49 euro (ok. 48 złotych).

Natural Selection 2 to pierwszoosobowa strzelanina z elementami strategii, przeznaczona wyłącznie do rozgrywek multiplayer. Wcielamy się w niej w przedstawiciela jednej z dwóch stron konfliktu – ludzi lub obcych. Tytuł jest dostępny tylko na PC i zdobywa coraz większą popularność – ostatnio ogłoszono, że sprzedał się w nakładzie ponad 300 tysięcy egzemplarzy.