Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 grudnia 2021, 17:16

autor: Entelarmer

Darmowe Warframe: New War z datą premiery; zobacz kinowy zwiastun

Dodatek fabularny do Warframe zbliża się wielkimi krokami. Dokładną datę premiery aktualizacji The New War zdradza widowiskowy zwiastun.

Od dawna wiemy o planach wydania w grudniu kolejnego dodatku fabularnego do Warframe. Jednak dopiero teraz studio Digital Extremes podało dokładną datę premiery darmowego rozszerzenia The New War, która nastąpi 15 grudnia. Debiut odbędzie się jednocześnie na wszystkich platformach, tj. PC, PlayStation 4, Xboxie One, PlayStation 5, Xboxach Series X/S i Nintendo Switchu.

Informację przekazano w trakcie niedawnej transmisji deweloperów w serwisach Twitch oraz YouTube. Później potwierdzono ją w ogłoszeniach na oficjalnej stronie gry, a także w świeżo udostępnionym kinowym zwiastunie Warframe: The New War. Materiał możecie obejrzeć poniżej. UWAGA: filmik zawiera informacje na temat fabuły Warframe. Oglądacie na własną odpowiedzialność!

Zapowiedziana w lipcu „Nowa wojna” będzie dostępna dla wszystkich, aczkolwiek przed sprawdzeniem świeżej zawartości należy się przygotować poprzez wypełnienie zadań fabularnych powiązanych z nadchodzącymi wydarzeniami oraz zdobycie niezbędnego ekwipunku (vide oficjalna strona gry).

Wraz z debiutem rozszerzenia gracze wezmą udział w konflikcie z pradawnymi Świadomymi jako zupełnie nowe postacie z niespotykanym wcześniej uzbrojeniem (w tym unikalnym hybrydowym pancerzem Caliban). Na The New War złożą się trzy akty, po jednym dla każdego z bohaterów dodatku, a wszystkie zabiorą nas do odmiennych lokacji.