Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 grudnia 2021, 17:34

autor: hexx0

Schwarzenegger z kiepskim polskim dubbingiem zaprasza na święta w WoT

Studio Wargaming zapowiedziało wydarzenie Operacje świąteczne 2022. Chucka Norrisa, który był twarzą jego poprzedniej edycji, zastąpił Arnold Schwarzenegger. Tylko dlaczego na polskim trailerze ma on głos niczym kiepski lektor z lat 90.?

Zima za pasem, więc w World of Tanks powraca cykliczne wydarzenie Operacje świąteczne. Ogłaszając jego edycję 2022, studio Wargaming opublikowało uroczy trailer, w którym główną rolę gra Arnold Schwarzenegger, zastępujący Chucka Norrisa będącego twarzą eventu w zeszłym roku. Wideo możecie obejrzeć poniżej.

Myślisz o powrocie do WoT-a na święta Bożego Narodzenia? Może być to trudniejsze, niż Ci się wydaje. Dlaczego? Dowiesz się tego z poniższego artykułu.

W WoT zarejestrujesz się tutaj

Jak to zwykle bywa w przypadku WoT-a, doczekaliśmy się także polskiej wersji zwiastuna. Brzmi ona jednak co najmniej dziwnie, by nie napisać – po prostu źle. Głos Arnolda Schwarzeneggera przypomina kiepskich lektorów z lat 90. minionego stulecia. Jest to chyba jeden z tych przypadków, w których polonizacja nie była wskazana. Warto dodać, że w tamtym roku Chuck Norris nie był dubbingowany – dostaliśmy wideo z polskim lektorem. No chyba że Wam się podoba?

Poprzednie edycje Operacji świątecznych oferowały nie tylko bożonarodzeniowy klimat, ale także specjalne dekoracje i style 3D, oraz misje zlecane przez Chucka Norrisa. Tym razem zadania będzie przydzielał Arnold Schwarzenegger, jednak rdzeń zabawy powinien pozostać podobny. Szczegóły wydarzenia poznamy prawdopodobnie w ciągu najbliższych dni.

Warto też przypomnieć, że w World of Tanks wciąż można odebrać darmowe przedmioty. Szczegóły znajdziecie tutaj.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.