Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 1 grudnia 2021, 17:53

autor: hexx0

PS Plus na grudzień 2021 - potwierdzenie przecieku i mała niespodzianka [Aktualizacja]

Sony oficjalnie potwierdziło tytuły gier, które będzie można odebrać w grudniu w ramach abonamentu PS Plus. Subskrybenci usługi zagrają w Godfall, Mortal Shell oraz LEGO DC Super-Villains. To jednak nie wszystko – firma przyszykowała bowiem małą niespodziankę.

Aktualizacja:

Sony oficjalnie potwierdziło informacje, o których mowa w tej wiadomości. Zarówno trzy główne tytuły (Godfall, Mortal Shell oraz LEGO DC Super-Villains), jak i niewymienione w przecieku gry VR (The Persistence, The Walking Dead: Saints & Sinners, a także Until You Fall) trafią do PS Plusa 7 grudnia. Warto dodać, że przewidziana w abonamencie wersja gry Godfall to mająca się ukazać za tydzień Challenger Edition. Pozwoli ona zapoznać się z tzw. endgame’em w trzech trybach kooperacyjnych, lecz będzie pozbawiona wariantu zabawy dla jednego gracza.

PS Plus na grudzień 2021 - potwierdzenie przecieku i mała niespodzianka [Aktualizacja] - ilustracja #1
Źródło: twitter.com/PlayStationPL/status/1466082451151896577.

Oryginalna wiadomość:

Przecieki na temat gier, które mają trafić do abonamentu PlayStation Plus, lubią się potwierdzać. Nie inaczej jest z ofertą Sony na grudzień – tydzień temu pisaliśmy, że subskrybenci owej usługi będą mogli zagrać w Godfall (PS5), Mortal Shell (PS4) oraz LEGO DC Super-Villains (PS4), a dziś niemiecki oddział PlayStation potwierdził tę informację za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

PS Plus na grudzień 2021 - potwierdzenie przecieku i mała niespodzianka [Aktualizacja] - ilustracja #2
Źródło: twitter.com/PlayStationDE/status/1465654850876686338.

Wpis został dość szybko usunięty, co najprawdopodobniej oznacza, że ktoś pospieszył się z jego publikacją. Niemniej wydaje się, że to wystarczy, aby mieć pewność co do grudniowej oferty PS Plusa.

Wykup abonament PS Plus

Oferta PS Plus na grudzień 2021

Oprócz widniejących na grafice tytułów Sony ma dodatkowo zaoferować trzy gry VR. Na razie nie wiemy, jakie to będą produkcje, więc możemy liczyć na małą niespodziankę. Pełną listę tytułów poznamy prawdopodobnie jeszcze dziś.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.