Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 grudnia 2020, 16:48

Chuck Norris świątecznym ambasadorem World of Tanks

Studio Wargaming.net zapowiedziało Świąteczne Operacje w World of Tanks. Wraz z ich rozpoczęciem do gry zawita bożonarodzeniowy nastrój oraz Chuck Norris, którego będziecie mogli zrekrutować do załogi.

Najważniejsze informacje:
  • 9 grudnia w World of Tanks rozpocznie się wydarzenie Operacje Świąteczne, które potrwa do 11 stycznia;
  • garaże zostaną przemienione w świąteczne miasteczka, a gracze będą mogli zdobyć okolicznościowe elementy kosmetyczne oraz ozdoby, które zwiększą poziom świątecznej atmosfery, a wraz z nią zdobywane nagrody;
  • w grze pojawi się też Chuck Norris z 32 specjalnymi zadaniami, przy czym po wypełnieniu 27 z nich aktor dołączy do graczy na stałe jako dowódca czołgu;
  • ponadto twórcy przygotowali prezent za zalogowanie się do gry po 9 grudnia w postaci niemieckiego Pz.Sfl. IC (IV poziom).

Nie tylko w Fortnite pojawiają się słynni goście. Już wkrótce w World of Tanks rozpoczną się Operacje Świąteczne, a wraz z nimi do gry zawita nie kto inny jak sam Chuck Norris. Aktor użyczył studiu Wargaming.net swojej podobizny i głosu, dzięki czemu wraz z rozpoczęciem wydarzenia zobaczymy go w naszych garażach. Czy też – jak chcą twórcy – świątecznych miasteczkach, które wkrótce pojawią się w World of Tanks. Szczegóły wyjaśnia filmik zamieszczony poniżej.

Święta w WoT

Operacje Świąteczne rozpoczną się 9 grudnia i tego dnia garaże przemienią się w miasteczka, które będzie można rozbudować setkami świątecznych dekoracji. Te wraz z garścią okolicznościowych przedmiotów kosmetycznych będziemy mogli otrzymać poprzez wypełnianie misji, a im bardziej przyozdobimy nasz „garaż”, tym wyższy będzie poziom świątecznej atmosfery, co zapewni lepsze nagrody. Ponadto każda duża dekoracja zwiększy liczbę kredytów zdobywanych w bitwach losowych o 2,5%. Pojawi się też możliwość wykorzystania zbędnych elementów do zdobycia interesującej nas ozdoby. Jeśli uda nam się dotrzeć do 4. poziomu świątecznej atmosfery, pojawi się pierwsza Śnieżynka, która obdaruje nas losową dekoracją oraz dziennymi zadaniami z pięciokrotną premią do zdobywanego doświadczenia za zwycięstwo.

Chuck Norris dołącza do World of Tanks

Część dekoracji (i innych nagród) otrzymacie od samego Chucka Norrisa, o ile podejmiecie się zlecanych przez niego zadań. Każdego dnia aktor będzie miał dla nas jedną misję, co daje łącznie 32 zlecenia (przy czym wszystkie dotychczasowe misje będą dostępne aż do końca wydarzenia, co pozwoli wypełnić je za jednym zamachem). Jeśli uda się Wam ukończyć 27 zadań, Chuck Norris na stałe dołączy do Was jako dowódca czołgu. Ponadto każda wypełniona misja zwiększy poziom pojazdów objętych świąteczną zniżką. Jeśli przerosną Was te wyzwania, gra pozwoli dwukrotnie ułatwić każde zadanie bez modyfikowania nagród za ich wykonanie.

Chuck Norris zleci nam łącznie 32 zadania do wykonania. (Źródło: Wargaming.net). - Chuck Norris świątecznym ambasadorem World of Tanks - wiadomość - 2020-12-04
Chuck Norris zleci nam łącznie 32 zadania do wykonania. (Źródło: Wargaming.net).

Czołg za darmo i świąteczna muzyka

Jeśli uważacie, że wypełnianie zadań nie wpisuje się w ducha Bożego Narodzenia, to i tak będziecie mieli powód do świętowania. Za zalogowanie się do World of Tanks po 9 grudnia otrzymacie niemiecki niszczyciel IV poziomu Pz.Sfl. IC (z mechanizmem ładowania automatycznego). Ponadto garść upominków trafi do nas już na pierwszym poziomie świątecznej atmosfery, a wkrótce zespół Wargaming.net udostępni świąteczną ścieżkę dźwiękową WoT na platformach Spotify, Apple Music etc. Więcej informacji na temat zasad i nagród Operacji Świątecznych znajdziecie na oficjalnej stronie gry. Wydarzenie potrwa do 11 stycznia 2021 roku do godziny 8:00 czasu polskiego.