Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 grudnia 2020, 12:55

autor: Entelarmer

Kratos w Fortnite już dostępny. Oto jak odblokować skiny z God of War

Zgodnie z zapowiedzią, Kratos dołączył do bohaterów Fortnite w ramach 5. sezonu i 2. rozdziału. Wraz z nim do gry trafiła garść innych skórek, w tym ekskluzywny skin na konsoli PlayStation 5.

Od wczoraj wiemy, że do Fortnite miał trafić kolejny niespodziewany gość. Tym razem świat popularnej strzelanki odwiedził Kratos z serii God of War. Jego przybycie przedstawiono na zwiastunie udostępnionym w serwisie YouTube.

Jak zdobyć skin Kratosa w Fortnite?

Kratos pojawił się w Fortnite w formie skórki inspirowanej nordyckim wcieleniem Spartiaty jako część 5. sezonu w ramach 2. rozdziału. Tę możemy zdobyć w sklepie gry osobno lub w pakiecie Zestaw Wiarołomcy z dodatkowymi przedmiotami kosmicznymi inspirowanymi ostatnim God of War: Mimirem (zastępującym plecak), toporem Lewiatan (z wbudowaną emotką Lodowy Wybuch) oraz lotnią Tarcza Strażnik. Pierwsza opcja to wydatek 1500 V-dolców, podczas gdy na drugą musimy przeznaczyć 2200 wirtualnych dolarów. Należy zaznaczyć, że w tym drugim przypadku mowa o tymczasowej przecenie – w przyszłości Zestaw Wiarołomcy będzie kosztować 3300 V-dolców.

Jak odblokować ekskluzywną skórkę Opancerzony Kratos?

Oprócz opisanych wyżej przedmiotów Epic Games przyszykowało jeszcze jeden drobiazg: skórkę Opancerzony Kratos. Aby ją odblokować, należy rozegrać mecz w Fortnite na PlayStation 5 jako Kratos. Innymi słowy, skin jest dostępny tylko dla osób bawiących się na nowej konsoli firmy Sony. Pewnym pocieszeniem dla posiadaczy Xboksów mogą być krążące plotki na temat debiutu w Fortnite innej ikony gier wideo: Master Chiefa z serii Halo.