Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2020, 12:36

autor: Frozen

Kratos z God of War zmierza do Fortnite

Wiele wskazuje na to, że Kratos, główny bohater serii God of War, wkrótce pojawi się w Fortnite, czyli popularnej grze typu battle royale od studia Epic Games.

Wczoraj wystartował piąty sezon gry Fortnite, który przyniósł ze sobą m.in. dwie nowe postacie – Baby Yodę oraz Mandalorianina z serialu The Mandalorian. Wygląda jednak na to, że firma Epic Games w najbliższej przyszłości nie zamierza ograniczać się wyłącznie do dodawania gościnnych bohaterów z uniwersum Gwiezdnych wojen. Na oficjalnym koncie twitterowym marki PlayStation pojawił się filmik z transmisji audio od Agenta Jonesy'ego z Fortnite'a, w której wspomina on o człowieku zabijającym bogów gołymi rękoma.

Gdyby ktokolwiek miał jeszcze wątpliwości o kogo może chodzić, to przedwcześnie zamieszczona grafika promocyjna w PlayStation Store rozwieje je całkowicie. Panie i Panowie, Kratos z serii God of War nadchodzi. Wciąż nie wiemy, w jakiej formie spartański wojownik pojawi się w grze Fortnite, jednak możemy przypuszczać, że będzie to skin dla postaci.

Grafika promocyjna, która pojawiła się w sklepie PlayStation. - Kratos z God of War zmierza do Fortnite - wiadomość - 2020-12-03
Grafika promocyjna, która pojawiła się w sklepie PlayStation.