Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 marca 2013, 14:15

autor: Maciej Jałowiec

Wiadomości ze świata gier Free To Play 23/3/13

Mijający tydzień w świecie gier Free To Play upłynął pod znakiem aktualizacji do World of Warplanes, MechWarrior Online i Warframe. Ponadto TERA: Rising odnotowało wzrost liczby graczy, a The Settlers Online doczekało się wielkanocnego eventu. Zapraszamy do lektury!

World of Warplanes dostaje nowe mapy i samoloty

Znajdująca się obecnie w fazie beta gra World of Warplanes otrzymała uaktualnienie 0.4.1. Dodaje ono m.in. nowe samoloty Premium (Pegas, ?urtiss f-11c-2, BSh-1, Ar. 197, Seversky 2PA-L, Grushin Sh-Tandem, Me. 210, Bell P-77, He. 100, Bell XFL-1 oraz Curtiss P-40 M-105), dodatkowe dwie mapy (o nazwach Arctic i Harbour) i poprawki w interfejsie gry.

Wiadomości ze świata gier Free To Play 23/3/13 - ilustracja #1

Informacje na ten temat ujawnił Dmitry Yudo z firmy Wargaming.net na swoim Overlord’s Blog. Tam też można znaleźć więcej szczegółów na temat łatki 0.4.1.

TERA: Rising z coraz większą liczbą graczy

Zgodnie z komunikatem europejskiego wydawcy, firmy Gameforge, w grze TERA: Rising (a konkretnie w jej europejskiej wersji) odnotowano już 500 000 rejestracji od czasu przejścia tego tytułu na model Free To Play. Z kolei amerykańska edycja gry osiągnęła już poziom 1,4 miliona kont. Więcej informacji o grze można znaleźć na poniższej grafice.

Wiadomości ze świata gier Free To Play 23/3/13 - ilustracja #2

The Settlers Online: wielkanocne atrakcje dla graczy

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi, Blue Byte organizuje specjalny event dla graczy The Settlers Online. Do 4 kwietnia można w grze zbierać pisanki, które następnie można wymienić na specjalne budynki, premie i ozdoby. Malowane jajka można zdobyć poprzez wykonywanie zadań, wysyłanie Odkrywców na poszukiwania i w ramach wymiany handlowej.

Dodatkowo, w ramach eventu dostępni będą nowi specjaliści: Weteran (prowadzi do boju maksymalnie 250 żołnierzy) oraz Doświadczony Odkrywca (czas poszukiwań skrócony o połowę). Więcej informacji można znaleźć w wątku na oficjalnym polskim forum gry The Settlers Online.

Warframe wkracza w fazę Open Beta

W mijającym tygodniu Warframe cichaczem wkroczył w fazę Open Bety. Ta futurystyczna gra akcji z elementami RPG otrzymała do tego aktualizację zatytułowaną Update 7. Dodaje ona m.in. arktyczną planetę z otwartym światem, znaczące zmiany w systemie modyfikowania broni oraz globalny czat. Więcej informacji o zmianach można znaleźć na oficjalnej stronie gry.

MechWarrior Online otrzymuje marcowe uaktualnienie

MechWarrior Online doczekał się kolejnej aktualizacji. Open Beta Update #13 wnosi do gry szereg zmian, spośród których najważniejszymi są wprowadzenie nowej maszyny i dodanie kolejnej mapy. 65-tonowy Jagermech jest już dostępny dla graczy, a więcej informacji na temat tej maszyny możecie znaleźć na obrazku poniżej.

Wiadomości ze świata gier Free To Play 23/3/13 - ilustracja #3

Nowa mapa nazywa się Tourmaline Desert. Jak sama nazwa wskazuje, jest to plansza pustynna. Znajduje się na niej mnóstwo kamieni i złomu po pokonanych maszynach. Szczegółowe informacje na temat marcowego uaktualnienia znajdują się na oficjalnej stronie gry MechWarrior Online.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.