Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Shoot 'em up - Gry Nintendo 3DS po premierze - według daty premiery

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry po premierze o tematyce shoot 'em up na platformę 3DS ułożone według daty premiery.

3DS

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

shoot 'em up
Blaster Master Zero
Blaster Master Zero

Zręcznościowe 9 marca 2017

Hybryda dwuwymiarowej platformówki i prostego shoot’em upa, opracowana przez studio Inti Creates. Tytuł stanowi kolejną odsłonę serii zapoczątkowanej w 1988 roku. Duet głównych bohaterów tworzą zdolny naukowiec Jason Frudnick i Fred, czyli odkryta przez niego, tajemnicza istota.

Regular Show: Mordecai and Rigby in 8-Bit Land
Regular Show: Mordecai and Rigby in 8-Bit Land

Zręcznościowe 29 października 2013

Dwuwymiarowa gra zręcznościowa oparta na popularnym serialu animowanym telewizji Cartoon Network. Bohaterowie znani z małego ekranu zostają wciągnięci do 8-bitowej gry, a gracze muszą pomóc im wydostać się z pułapki i wrócić do domu.

Kokuga
Kokuga

Akcji 27 czerwca 2013

Kokuga to wymagająca strzelanina z widokiem z lotu ptaka, która stanowi duchowego spadkobiercę Ikarugi i jednocześnie jedną z najtrudniejszych gier na przenośną konsolę Nintendo.

Star Fox 64 3D
Star Fox 64 3D

Zręcznościowe 14 lipca 2011

Star Fox 64 3D to stworzony z myślą o technicznych możliwościach konsoli Nintendo 3DS remake legendarnej zręcznościówki autorstwa Shigeru Miyamoto. Gracze wcielają się w Foksa McClouda, członka elitarnej eskadry kosmicznych myśliwców - Star Fox i starają się pokrzyżować plany szalonego naukowca, który zamierza dokonać inwazji na planetę Lylat.