Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry The Sims 3 (PC)

Dodatki do The Sims 3

The Sims 3: Skok w Przyszłość
The Sims 3: Skok w Przyszłość

dodatek do gry23 października 2013

Jeden z wielu dodatków do gry The Sims 3. Rozszerzenie zabiera simów w przyszłość. Dzięki temu możliwe jest wykorzystywanie futurystycznych gadżetów i urządzeń, a także ubieranie się w ciuchy wprost nie z tej ziemi. Twórcy udostępnili również podróżowanie w czasie, co wpływa na życie podopiecznych.

The Sims 3: Film
The Sims 3: Film

dodatek do gry13 września 2013

Kolejne rozszerzenie do popularnej gry. Tym razem twórcy wzorowali się na dorobku kina, dzięki czemu udostępniono ubrania, elementy wystroju wnętrz i przedmioty pochodzące z różnych gatunków filmowych. Dostępne są między innymi kostiumy superbohaterów czy postaci z horrorów.

The Sims 3: Rajska wyspa
The Sims 3: Rajska wyspa

dodatek do gry25 czerwca 2013

The Sims 3: Island Paradise jest rozszerzeniem do gry The Sims 3. Tematem przewodnim dodatku są nadmorskie wakacje. Simy otrzymują możliwość zbudowania własnego kurortu wypoczynkowego lub pływającego domu. Ponadto pojawia się opcja nurkowania pod powierzchnią oceanu.

The Sims 3: Studenckie Życie
The Sims 3: Studenckie Życie

dodatek do gry5 marca 2013

Dodatek do gry The Sims 3 wprowadzający możliwość zapisania swoich podopiecznych na studia. Oprócz sposobności na podniesienie kwalifikacji i zdobycie lepszego zawodu, studia dają Simom szansę na imprezowanie, rozwijanie talentów i zwiedzanie nowych lokacji.

The Sims 3: Szalone Lata 70. 80. i 90. - akcesoria
The Sims 3: Szalone Lata 70. 80. i 90. - akcesoria

dodatek do gry22 stycznia 2013

The Sims 3: Szalone Lata 70. 80. i 90. – akcesoria to zestaw przedmiotów do popularnej gry o wirtualnym życiu The Sims 3 nawiązujących tematyką do trzech ostatnich dekad XX wieku. Pakiet zawiera mnóstwo przeróżnych strojów, fryzur, mebli i innych elementów charakterystycznych dla poszczególnych okresów.

The Sims 3: Cztery pory roku
The Sims 3: Cztery pory roku

dodatek do gry13 listopada 2012

Dodatek do The Sims 3, który wprowadza zmieniające się pory roku i związane z tym konsekwencje. Dzięki niemu Simowie mogą uczestniczyć w festiwalach sezonowych oraz korzystać z atrakcji, jakie oferują lato, jesień, zima i wiosna. Wśród nowych atrakcji jest jeżdżenie na snowboardzie, budowanie iglo, czy możliwość wyposażenia domu w lodowe meble.

The Sims 3: Nie z tego świata
The Sims 3: Nie z tego świata

dodatek do gry4 września 2012

The Sims 3: Nie z tego świata jest oficjalnym rozszerzeniem do bestselerowej symulacji życia The Sims 3. Dodatek wyprodukowany został przez ekipę deweloperską EA The Sims Studio i umożliwia przemianę Simów w istoty obdarzone nadprzyrodzonymi mocami (wampiry, wilkołaki, wiedźmy, zombie itp.), a także wprowadza wiele elementów z klasycznych horrorów i opowieści grozy.

The Sims 3: Diesel - akcesoria
The Sims 3: Diesel - akcesoria

dodatek do gry10 czerwca 2012

Pakiet zawartości do gry The Sims 3, w którym umieszczono ubrania i meble firmowane marką Diesel. W rozszerzeniu znajduje się około 35 strojów dla kobiet i mężczyzn oraz takie dodatki jak stolik do kawy, czy łóżko.

The Sims 3: Słodkie Niespodzianki Katy Perry
The Sims 3: Słodkie Niespodzianki Katy Perry

dodatek do gry5 czerwca 2012

Pakiet dodatkowej zawartości, w przygotowaniu którego pomogła znana wokalistka Katy Perry. W zestawie znajdują się zwariowane meble, przedmioty dekoracyjne, ubrania, fryzury i lokacje inspirowane cukierkowym stylem piosenkarki. Na potrzeby rozszerzenia wokalistka nagrała tez jedną ze swoich piosenek w języku Simlish.

The Sims 3: Zostań gwiazdą
The Sims 3: Zostań gwiazdą

dodatek do gry6 marca 2012

The Sims 3: Zostań gwiazdą to oficjalne rozszerzenie do popularnej symulacji życia The Sims 3. Dodatek stworzony został przez odpowiedzialny za rozwój marki zespół deweloperski EA The Sims Studio. Gracze mają okazję pokierować karierą estradową tytułowych Simów, które mogą spróbować swoich sił w roli muzyka, akrobaty, magika lub didżeja. Dodatek wprowadza szereg nowych funkcji społecznościowych, w tym możliwość eksportowania i importowania bohaterów.

The Sims 3: Księżycowe Jeziora
The Sims 3: Księżycowe Jeziora

dodatek do gry17 lutego 2012

Kolejny pakiet z nową zawartością do gry The Sims 3. Tym razem twórcy wysłali Simów na obcą planetę. W nowopowstałej kolonii możemy zwiedzić wiele tajemniczych miejsc i rozpocząć nową karierę naukowca. Specjalnym dodatkiem jest tajemnicza roślina, tzw. „drzewko prosperity”, które zapewnia Simom przeróżne bonusy.

The Sims 3: Luksusowy Wypoczynek - akcesoria
The Sims 3: Luksusowy Wypoczynek - akcesoria

dodatek do gry27 stycznia 2012

The Sims 3: Master Suite Stuff to rozszerzenie do trzeciej części bestsellerowego symulatora życia. Master Suite Stuff oferuje fanom simów nowe luksusowe przedmioty, ubrania i fryzury. Gra wymaga do działania podstawowej wersji gry The Sims 3.

The Sims 3: Zwierzaki
The Sims 3: Zwierzaki

dodatek do gry21 października 2011

The Sims 3: Zwierzaki to kolejny dodatek do popularnej serii. Tym razem w rozgrywce pojawiają się tytułowe zwierzęta - psy, koty oraz konie, które nie tylko możemy wychowywać i uczyć różnych sztuczek, ale także wcielić się w nie "osobiście" i oglądać świat gry ich oczami.

The Sims 3: Magiczne Źródła
The Sims 3: Magiczne Źródła

dodatek do gry25 sierpnia 2011

The Sims 3: Magiczne Źródła jest dodatkiem do popularnej symulacji życia - The Sims 3. Przygotowane przez ekipę deweloperską EA The Sims Studio rozszerzenie pozwala tytułowym Simom odwiedzić miejscowość Hidden Springs, która słynie ze zjawisk paranormalnych. Twórcy zadbali m.in. o sporą ilość nowych ubrań, fryzur i akcesoriów dla wirtualnych postaci.

The Sims 3: Miejskie Życie - akcesoria
The Sims 3: Miejskie Życie - akcesoria

dodatek do gry26 lipca 2011

The Sims 3: Town Life Stuff jest dodatkiem do stworzonej przez firmę Electronic Arts symulacji życia - The Sims 3. Rozszerzenie wprowadza szereg nowych lokacji i akcesoriów, pozwalających tytułowym Simom wieść "miejskie życie". Gracze mogą wybudować biblioteki, siłownie czy place zabaw, dostarczając swoim postaciom w grze nowych okazji do rozwoju i zabawy.

The Sims 3: Pokolenia
The Sims 3: Pokolenia

dodatek do gry31 maja 2011

The Sims 3: Pokolenia to pełnoprawne rozszerzenie do symulacji życia The Sims 3. Dodatek przygotowany został przez deweloperów z EA The Sims studio jako odpowiedź na prośby fanów. Twórcy zdecydowali się rozbudować poszczególne etapy życia Simów o nowe wydarzenia, w tym m.in. młodzieńcze figle, wieczory kawalerskie oraz kryzys wieku średniego. Dodatkowo gracze mogą uwiecznić niezapomniane momenty i opublikować je w Internecie.

The Sims 3: Zatoka Skorupiaków
The Sims 3: Zatoka Skorupiaków

dodatek do gry8 marca 2011

The Sims 3: Zatoka Skorupiaków to przygotowany przez EA The Sims Studio dodatek do popularnej symulacji życia - The Sims 3. Rozszerzenie wprowadza możliwość wysłania Simów na malowniczą wysepkę położoną na Morzu Simuyan. Twórcy zadbali też o zestaw nowych przedmiotów związanych z wakacyjnym wypoczynkiem i kilka ciekawych lokacji.

The Sims 3: Impreza w plenerze - akcesoria
The Sims 3: Impreza w plenerze - akcesoria

dodatek do gry1 lutego 2011

The Sims 3: Impreza w plenerze – akcesoria to płatny dodatek do gry The Sims 3. Rozszerzenie pozwala graczom przygotować Simom atrakcyjne miejsce wypoczynku i zabaw w przydomowym ogródku. Wśród dostępnych przedmiotów znalazły się m.in. jacuzzi, grill oraz wygodne leżanki. Dodatkową atrakcją jest możliwość zorganizowania wykwintnego przyjęcia ogrodowego. Rozszerzenie zostało wyprodukowane przez zespół deweloperski EA The Sims Studio.

The Sims 3: Po Zmroku
The Sims 3: Po Zmroku

dodatek do gry26 października 2010

The Sims 3: Late Night jest trzecim pełnowymiarowym rozszerzeniem do symulacji życia The Sims 3 przygotowanej przez deweloperów z firmy Electronic Arts. Dodatek wprowadza nową lokację - miasto Bridgeport, w którym roi się od miejsc, gdzie można potańczyć, wypić drinka lub poflirtować z innymi Simami. Twórcy wzbogacili także ścieżki kariery bohaterów o zawody aktora i reżysera.

The Sims 3: Szybka jazda
The Sims 3: Szybka jazda

dodatek do gry7 września 2010

The Sims 3: Fast Lane Stuff jest płatnym dodatkiem do symulacji życia The Sims 3. Rozszerzenie, wyprodukowane przez ekipę deweloperską EA The Sims Studio, wprowadza akcesoria związane z motoryzacją i luksusowym stylem życia. Simowie, którym udało się osiągnąć wysoką pozycję zawodową, mogą pozwolić sobie na zakup okazałego samochodu, wyszukanych ubrań oraz kosztownych gadżetów.

The Sims 3: Kariera
The Sims 3: Kariera

dodatek do gry1 czerwca 2010

The Sims 3: Ambitions jest rozeszrzeniem do wydanej w 2009 roku gry symulacyjnej The Sims 3. Rozszerzenie wprowadza szereg nowych ścieżek kariery zawodowej, dzięki czemu kontrolowani przez graczy bohaterowie mogą zostać m.in. naukowcami, architektami, detektywami, strażakami a nawet pogromcami duchów. Deweloperzy z firmy Electronic Arts zadbali również o szereg nowych lokacji, w których toczy się rozgrywka.

The Sims 3: Nowoczesny apartament - akcesoria
The Sims 3: Nowoczesny apartament - akcesoria

dodatek do gry2 lutego 2010

The Sims 3: Nowoczesny apartament - akcesoria jest dodatkiem do gry The Sims 3, dającym graczom możliwość unowocześnienia mieszkań wirtualnych bohaterów. Wśród przedmiotów, które mogą ułatwić życie tytułowych Simów znalazły się gadżety elektroniczne, sprzęt RTV i różnego rodzaju akcesoria kuchenne. Rozszerzenie wyprodukowane zostało przez zespół deweloperski EA The Sims Studio.

The Sims 3: Wymarzone Podróże
The Sims 3: Wymarzone Podróże

dodatek do gry17 listopada 2009

Pierwszy duży dodatek do trzeciej odsłony bestsellerowej serii The Sims studia EA Maxis. Rozszerzenie zatytułowane Wymarzone Podróże pozwala naszym Simom odpocząć nieco od zgiełku wielkiego miasta i zakosztować wypoczynku w kilku fikcyjnych, choć wzorowanych na rzeczywistych miejscach, lokacjach. Podczas dalekich, egzotycznych podróży nasi podopieczni spotkać mogą zupełnie nowych znajomych i oddać się całej masie niedostępnych w grze podstawowej aktywności, takich jak nauka sztuk walki w chińskim klasztorze, eksploracja egipskich grobowców czy romantyczny spacer po francuskich Champs Les Sims. Z wojaży po świecie Simowie przywożą zaś do domu nie tylko wspomnienia, ale także filmy, fotografie oraz bardziej materialne pamiątki. Z myślą o graczach wolących spędzać czas we własnych czterech ścianach, przygotowano też sporą liczbę nowych tapet, wykładzin i innych elementów wystroju, wnoszących powiew świeżości w codzienne życie naszych wirtualnych podopiecznych.

DLC do The Sims 3

Dragon Valley

DLC4 czerwca 2013

Pakiet oferuje nową linię fabularną podejmującą temat rywalizujących ze sobą rodzin, średniowieczne stroje oraz smocze dziecko.