Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka The Sims 3: Into The Future (PC)

The Sims 3: Skok w Przyszłość PC

The Sims 3: Into The Future

Jeden z wielu dodatków do gry The Sims 3. Rozszerzenie zabiera simów w przyszłość. Dzięki temu możliwe jest wykorzystywanie futurystycznych gadżetów i urządzeń, a także ubieranie się w ciuchy wprost nie z tej ziemi.

To jest dodatek do gry The Sims 3.

Symulacje | ekonomiczne | symulator życia

PC Windows
Okładka The Sims 3: Into The Future (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

23października2013

24października2013

pudełko PL

24października2013

Origin

The Sims 3: Into The Future to kolejne rozszerzenie do trzeciej części jednej z najpopularniejszych serii w historii gier komputerowych. Tytuł, tak jak podstawową wersję gry, stworzyło studio Maxis, znane również z cyklu SimCity czy Spore.

Dodatek wprowadza możliwość podróży w przyszłość. Wykonywanie różnych czynności w teraźniejszości ma wpływ na to, jak wyglądać będzie życie wirtualnych postaci wiele lat później, co stwarza graczom spore pole do popisu w kwestii eksperymentów ze skutkami takich „wycieczek”.

Jedną z nowości w The Sims 3: Into The Future jest także konstruowanie robotów nazwanych plumbotami. W zależności od zainstalowanych im chipów mogą wykonywać zaprogramowane przez użytkownika czynności i funkcjonować jako służący, pomocnicy, a nawet przyjaciele czy partnerzy życiowi.

Oprócz tego twórcy postarali się o dostarczenie nowych, futurystycznych ubrań, kapeluszy, fryzur, makijaży, tatuaży itp. Nie zabrakło też kolejnych zestawów mebli, które – jak i cała zawartość Into The Future – mocno odbiegają od teraźniejszych regałów czy stołów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 7,8 / 10 na podstawie 174 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.2 / 10 na podstawie 98 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 89,90 PLN

Gry podobne do The Sims 3: Skok w Przyszłość

Klasyfikacja PEGI The Sims 3: Skok w Przyszłość

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe The Sims 3: Skok w Przyszłość

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 2.4 GHz
  • 1.5 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • 6.1 GB HDD
  • Windows XP SP2/Vista SP1
Recenzja dodatku Skok w przyszłość do gry The Sims 3 - udane rozszerzenie na koniec
Recenzja dodatku Skok w przyszłość do gry The Sims 3 - udane rozszerzenie na koniec

Recenzja 6 listopada 2013, 13:44

Nowy dodatek to także nowe umiejętności. Od teraz nasi podopieczni mogą rozwijać trzy kolejne zdolności, oczywiście związane z przyszłością: technologię zaawansowaną, budowę botów oraz laserowy rytmotron. Ta pierwsza wiąże się z korzystaniem z takich urządzeń jak kapsuła sypialna, soniczny prysznic czy syntezator kuchenny. Spośród tych gadżetów zdecydowanie najciekawszy jest sprzęt do spania. Oprócz funkcji tradycyjnego łóżka zapewnia pełne wrażeń sny, które wpływają na rzeczywistość, a nawet na przyszłość. Jest ich sporo i mają rozmaite skutki – za ich sprawą Sim może stać się szczuplejszy, grubszy, zmienić cechy osobowości, a także zwiększyć czy też zmniejszyć zapał do przyswajania wiedzy.