Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lipca 2013, 22:09

autor: Góral

The Sims 3 - Into the Future i Movie Stuff nowymi rozszerzeniami do gry

The Sims 3 wkrótce doczeka się kolejnych rozszerzeń - Into the Future i Movie Stuff. Nowe dodatki dostarczą kolejne ubrania, urządzenia gospodarstwa domowego, a nawet umożliwią podróżowanie w czasie.

Firma Electronic Arts zapowiedziała dzisiaj dwa dodatki DLC do gry The Sims 3. Fani produkcji będą mogli nabyć Into the Future 25 października. Natomiast Movie Stuff ukaże się na rynku miesiąc wcześniej, bo 13 września.

Into the Future, jak sama nazwa sugeruje, przeniesie simy w odległą przyszłość, do zupełnie nowego świata. Dzięki temu do dyspozycji otrzymamy takie gadżety, jak plecaki odrzutowe, programowalne roboty, wykonujące określone czynności domowe i nie tylko. Będzie można także wybierać spomiędzy wielu futurystycznych fryzur i ubrań. Poza tym, możliwe ma być podróżowanie w czasie. Dzięki temu twórcy pozwolą na eksperymentowanie z czasoprzestrzenią, gdyż czynności wykonywane w teraźniejszości, wpłyną na simy w przyszłości.

Movie Stuff to z kolei rozszerzenie korzystające z dobrodziejstw kina. Deweloper zapewni nowe ubrania, elementy wystroju wnętrz, przedmioty, itd. Dodatek inspirowany jest różnymi epokami i gatunkami filmowymi, dzięki czemu na ekranie monitorów ujrzymy zarówno kowbojów, simy przebrane za bohaterów horrorów czy komiksowych herosów.

The Sims 3: Movie Stuff to gadżety filmowe. - The Sims 3 - Into the Future i Movie Stuff nowymi rozszerzeniami do gry - wiadomość - 2013-07-23
The Sims 3: Movie Stuff to gadżety filmowe.

Nowe rozszerzenia po raz kolejny wzbogacą uniwersum gry, gdyż do tej pory ukazało się kilkanaście mniejszych i większych dodatków. Ceny Into the Future i Movie Stuff są jeszcze nieznane.

The Sims 3: Into the Future zabierze Simy w przyszłość. - The Sims 3 - Into the Future i Movie Stuff nowymi rozszerzeniami do gry - wiadomość - 2013-07-23
The Sims 3: Into the Future zabierze Simy w przyszłość.