Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka The Sims 3: Town Life Stuff (PC)

The Sims 3: Miejskie Życie - akcesoria PC

The Sims 3: Town Life Stuff

The Sims 3: Town Life Stuff jest dodatkiem do stworzonej przez firmę Electronic Arts symulacji życia - The Sims 3. Rozszerzenie wprowadza szereg nowych lokacji i akcesoriów, pozwalających tytułowym Simom wieść "miejskie życie".

To jest dodatek do gry The Sims 3.

Symulacje | ekonomiczne | symulator życia

PC Windows
Okładka The Sims 3: Town Life Stuff (PC)

Polskie napisy

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

26lipca2011

29lipca2011

pudełko PL

29lipca2011

Origin

Miejskie Życie pozwala naszym Simom na interesujące spędzenie czasu wolnego zarówno w domu, jak i poza nim. Dodatek oferuje niespotykane wcześniej miejsca oraz zestaw akcesoriów.

Rozszerzenie umożliwia nam zbudowanie w domu Simów biblioteki w stylu retro lub nowoczesnej siłowni wyposażonej w bieżnie, atlasy i kilka innych sprzętów pozwalających zadbać o tężyznę fizyczną. Twórcy zapewnili też rozrywkę dla młodszych Simów. Dzięki temu możemy zbudować plac zabaw, w skład którego wchodzą zjeżdżalnie, piaskownice i domek na drzewie.

Autorzy nie zapomnieli też o domowych potrzebach naszych podopiecznych. W pakiecie znajdują się pralki i suszarki, a także kilka nowych ciuchów oraz fryzur. Dodatkowo, Miejskie Życie wprowadza trzy obszary, w których Simowie mogą się spotykać. Są nimi: sklep spożywczy, kawiarnia oraz prywatna szkółka.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena gry 6.8 / 10 na podstawie 146 ocen czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą gry: 8.7 / 10 na podstawie 66 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 39,90 PLN

Gry podobne do The Sims 3: Miejskie Życie - akcesoria

Klasyfikacja PEGI The Sims 3: Miejskie Życie - akcesoria

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe The Sims 3: Miejskie Życie - akcesoria

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM (1.5 GB - Vista/7), karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 1.3 GB HDD Windows XP/Vista/7

Miejskie Życie - kolejny dodatek z akcesoriami do The Sims 3

wiadomość17 czerwca 2011

Mamy dobrą informację dla wszystkich fanów gry The Sims 3. Firma Electronic Arts zapowiedziała kolejny dodatek z akcesoriami do tej specyficznej symulacji życia. Tym razem pakiet nazywa się Miejskie Życie i pozwoli naszym Simom na interesujące spędzenie czasu wolnego poza domem.