Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka The Sims 3: Island Paradise (PC)

The Sims 3: Rajska wyspa PC

The Sims 3: Island Paradise

The Sims 3: Island Paradise jest rozszerzeniem do gry The Sims 3. Tematem przewodnim dodatku są nadmorskie wakacje. Simy otrzymują możliwość zbudowania własnego kurortu wypoczynkowego lub pływającego domu. Ponadto pojawia się opcja nurkowania pod powierzchnią oceanu.

To jest dodatek do gry The Sims 3.

Symulacje | ekonomiczne | symulator życia

PC Windows
Okładka The Sims 3: Island Paradise (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

25czerwca2013

28czerwca2013

pudełko PL

28czerwca2013

Origin

The Sims 3: Island Paradise to dodatek do symulującej życie gry The Sims 3. Podobnie jak w przypadku poprzednich rozszerzeń Island Paradise stworzył zespół The Sims Studio, wyznaczony specjalnie do tego zadania przez firmę Electronic Arts.

Motywem przewodnim dodatku jest morze i związane z nim aktywności. Po raz pierwszy w serii Simy mogą budować łodzie mieszkalne i cumować je w różnych portach, a nawet zatrzymać się na środku oceanu. Mają też okazję odkrywania niezbadanych wysp, każdą w odmienny sposób, między innymi dzięki znalezionym fragmentom mapy. Oprócz tego da się wznosić stacjonarne domy na wodzie, a nawet ekskluzywne nadmorskie hotele. W Island Paradise pojawia się również możliwość nurkowania, czy to przy pomocy prostej rurki do oddychania pod wodą, czy też pełnego stroju płetwonurka.

Grafika i główne założenia rozgrywki pozostają niezmienne w stosunku do podstawowej wersji gry. Island Paradise zapewnia jedynie dodatkową zawartość skierowaną głównie do weteranów The Sims 3.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 7,2 / 10 na podstawie 254 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.4 / 10 na podstawie 201 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 89,90 PLN

Gry podobne do The Sims 3: Rajska wyspa

Klasyfikacja PEGI The Sims 3: Rajska wyspa

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe The Sims 3: Rajska wyspa

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 2.4 GHz
  • 1.5 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • 6.1 GB HDD
  • Windows XP SP2/Vista SP1
Recenzja dodatku Rajska wyspa do gry The Sims 3 - pamiętniki z wakacji
Recenzja dodatku Rajska wyspa do gry The Sims 3 - pamiętniki z wakacji

Recenzja 15 lipca 2013, 13:26

Istnieje jeszcze jedna opcja, i to dość interesująca, aczkolwiek wymagająca pewnych nakładów finansowych, mianowicie – prowadzenie kurortu. Kurort ma szansę przynieść niezłe zyski, a przede wszystkim jest atrakcyjną odmianą dla zwolenników własnego biznesu. Ośrodek wypoczynkowy można założyć np. na odkrytej przez siebie wyspie lub nabytej parceli czy też wykupić istniejący już i kiepsko prosperujący obiekt, by postawić go na nogi. Zabawy jest sporo – przede wszystkim trzeba wznieść odpowiednie budynki oraz je umeblować. Pomocna okazuje się przy tym opcja planowania, która pozwala na wykorzystanie gotowych odpowiednich składowych ośrodka – recepcji, domków mieszkalnych, apartamentów, siłowni, jadalni etc. Budynki są w całości wyposażone i stworzone w konkretnych stylach (plażowy, nowoczesny, hiszpański itd.), możemy je także dowolnie modyfikować i ulepszać.