Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 maja 2013, 13:10

autor: Marcin "Sarge" Skierski

The Sims 3: Rajska wyspa - film prezentujący możliwości rozgrywki

W sieci pojawił się materiał wideo promujący dodatek Rajska wyspa do gry The Sims 3. Producent omawia w nim najważniejsze nowości w rozgrywce, wprowadzone za sprawą tego rozszerzenia.

Firma Electronic Arts wypuściła materiał wideo prezentujący możliwości rozgrywki w The Sims 3: Rajska wyspa – kolejnym dodatku do popularnego symulatora życia. W serwisie gry-online.pl film jest dostępny w wersji z polskimi napisami.

Producencki gameplay został przygotowany w formie swego rodzaju opowiadania, do którego wpleciono różne nowości w rozgrywce, jakie zostaną wprowadzone w nadchodzącym rozszerzeniu. Pokazano więc między innymi możliwość postawienia posiadłości na wodzie, budowę nadmorskich kurortów, czy odkrywanie niezbadanych wysp.

The Sims 3: Rajska wyspa to kolejny dodatek do symulatora życia The Sims 3, który ukaże się wyłącznie na PC i do działania będzie wymagał podstawowej wersji gry. Motywem przewodnim tego rozszerzenia są tytułowe piękne wyspy z otaczającym je morzem i różnymi aktywnościami z tym związanymi. W naszym kraju dodatek ukaże się 28 czerwca w polskiej wersji językowej. Cena detaliczna została ustalona na poziomie 99,90 złotych, ale w naszej encyklopedii znajdziecie bardziej atrakcyjne oferty.