Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 kwietnia 2013, 19:10

autor: qjin

The Sims 3: Rajska wyspa zadebiutuje 26 czerwca

Firma Electronic Arts ogłosiła dokładną datę wydania nowego dodatku do gry The Sims 3, zatytułowanego Rajska wyspa. Kolejne niesamodzielne rozszerzenie zadebiutuje na PC i Maca już 26 czerwca 2013. Specjalnie z tej okazji zaprezentowano nowy zwiastun.

Ten Sim z pewnością wypatruje czerwcowej premiery Rajskiej wyspy - The Sims 3: Rajska wyspa zadebiutuje 26 czerwca - wiadomość - 2013-04-12
Ten Sim z pewnością wypatruje czerwcowej premiery Rajskiej wyspy

Koncern Electronic Arts potwierdził czerwcową datę premiery nadchodzącego rozszerzenia do trzeciej odsłony niezwyklej popularnej serii The Sims. W nowym dodatku, Rajska wyspa, gracz zostanie wyrzucony na słoneczne wybrzeża tytułowej wyspy. Simy będą teraz mogły eksplorować zakątki tropików, nurkować w głębinach morskich, a nawet spróbować zamieszkać z dala od innych, jak na prawdziwego rozbitka przystało. Nie stanie także nic na przeszkodzie w wybudowaniu chociażby pięciogwiazdkowego kurortu. Przykładowe atrakcje, jakie czekają na fanów w nadchodzącym rozszerzeniu, możecie zobaczyć w zaprezentowanym filmiku, udostępnionym z okazji ogłoszenia terminu wydania.

Jeśli rutyna da się we znaki, to zawsze będzie można udać się na poszukiwanie tajemniczych skarbów, żeglować po morzu, stając się wilkiem morskim z krwi i kości, czy odnaleźć tak mistyczne istoty jak syreny, które z pewnością skuszą swoimi wdziękami Waszego Sima.

O, patrz, pływający dom! To będzie normalny widok w The Sims 3: Rajska wyspa - The Sims 3: Rajska wyspa zadebiutuje 26 czerwca - wiadomość - 2013-04-12
O, patrz, pływający dom! To będzie normalny widok w The Sims 3: Rajska wyspa

The Sims 3: Rajska wyspa skierowany jest głównie do miłośników cyklu. Co ważne, będzie wymagać podstawowej wersji gry. Oddział EA, któremu zlecono opracowanie tego rozszerzenia, przygotuje przede wszystkim atrakcje i wyposażenie powiązane z plażowym wypoczynkiem czy morskimi wyprawami. I większość elementów, o które zapowiedziany dodatek rozbuduje podstawkę, będzie dotyczyć właśnie funkcjonowania w tak niecodziennych warunkach. Rajska wyspa wprowadzi nie tylko nowe przedmioty, ale zaplanowano również drobne, ale istotne dla budowniczych zmiany. Otóż będzie można stawiać posiadłości na wodzie, co powinno stworzyć nieznane dotąd dla Simów możliowości.

Odrobina relaksu przyda się każdemu - The Sims 3: Rajska wyspa zadebiutuje 26 czerwca - wiadomość - 2013-04-12
Odrobina relaksu przyda się każdemu

Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia o letniej premierze - The Sims 3: Island Paradise ukaże się na PC i – w przeciwieństwie do rozszerzenia Cztery pory roku - Maca już 26 czerwca 2013 roku. W serwisie Origin można składać zamówienia, do których dodawany jest także unikalny pakiet Rozbitka – czyli zestaw najpotrzebniejszych rzeczy, których pewnie nie powstydziłby się sam Robinson Crusoe. Cena została ustalona na poziomie 99 zł.

The Sims to fenomen, którego kolejne odsłony regularnie wychodzą już od 2000 roku – czyli premiery pierwszej części serii. Jest to ciągle jedna z najpopularniejszych gier w historii branży, a wychodzące co kilka miesięcy dodatki tylko potwierdzają, że zainteresowanie nimi nie słabnie. Nowe rozszerzenie wymaga podstawowej wersji The Sims 3.