Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 stycznia 2013, 10:55

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Co nowego dla The Sims 3 przyniesie rok 2013? EA zdradza szczegóły

Firma Electronic Arts zapowiedziała nowe dodatki do The Sims 3. W marcu Simy otrzymają szansę zapisania się na studia dzięki University Life, a w czerwcu wyjadą w tropiki wraz z rozszerzeniem Island Paradise. Ponadto jesienią pojawi się jeszcze jeden dodatek, który zabierze naszych podopiecznych w przyszłość.

Simy w końcu będą mogły zdobyć upragniony dyplom - Co nowego dla The Sims 3 przyniesie rok 2013? EA zdradza szczegóły - wiadomość - 2013-01-09
Simy w końcu będą mogły zdobyć upragniony dyplom
Plan jazdy dla fanów The Sims 3 na rok 2013:
  • 25 stycznia – Szalone Lata 70. 80. i 90. – akcesoria
  • Marzec – University Life
  • Czerwiec – Island Paradise
  • Jesień – akcesoria o tematyce filmowej i dodatek rozgrywający się przyszłości

Rok 2013 przyniesie kolejną garść dodatków oraz akcesoriów do jednej z najpopularniejszych i najbardziej rozrastających się gier wszechczasów. Firma Electronic Arts szykuje w tym roku kilka atrakcji dla fanów The Sims 3. W pierwszej kolejności pojawią się dodatki University Life i Island Paradise. Poza tym, 25 stycznia ukaże się zapowiadany już pakiet akcesoriów Szalone Lata 70. 80. i 90., który wyposaży nasze Simy w stroje oraz sprzęty z minionych dekad. Jak zwykle, rozszerzenia skierowane są wyłącznie do posiadaczy komputerów PC i Mac.

The Sims 3: University Life

W marcu Simy zasmakują uniwersyteckiego życia i wszystkiego, co się z nim wiąże. Nasi podopieczni zapiszą się na studia, gdzie będą się ciężko uczyć i jeszcze ciężej imprezować. Simy wybiorą jeden z sześciu kierunków, a zdobycie dyplomu zapewni im łatwiejszy dostęp do pracy, więcej ciekawych ofert i wyższe zarobki (ech, żeby to tak działało w rzeczywistości…). Kto kiedykolwiek studiował, wie jednak, że nie samą pracą żyje student. Prócz uczęszczania na zajęcia, Simy przeżyją pierwsze (lub któreś z kolei) miłości, szalone imprezy, czy też odwiedzą nowe lokale: restaurację fast food i kręgielnię.

Życie studenckie w pełnej krasie - Co nowego dla The Sims 3 przyniesie rok 2013? EA zdradza szczegóły - wiadomość - 2013-01-09
Życie studenckie w pełnej krasie

Zamawiając przedpremierowo The Sims 3: University Life – Limited Edition Expansion Pack otrzymamy wirtualną figurę Partaeusa Maximusa, która pozwoli urządzać imprezy o wybranej tematyce. W zależności od naszego nastroju, będziemy mogli zorganizować bal maskowy albo polecić gościom, by założyli rzymskie togi lub elegancki strój formalny. Polska cena dodatku nie została jeszcze podana, ale wkrótce powinny zostać uruchomione pre-ordery.

The Sims 3: Island Paradise

Czerwiec oznacza wakacje – właśnie wtedy Simy wyruszą na rajską wyspę. Mieszkając w tropikach, będą mogły zaprojektować własne łodzie mieszkalne i wybrać się na ich pokładzie (bądź wpław – pojawi się możliwość nurkowania) w nieznane, by sprawdzić jakież to niezbadane sekrety leżą za horyzontem.

Nowy dodatek i pakiet akcesoriów

Jesienią dostaniemy w swoje ręce zestaw akcesoriów o tematyce filmowej. Mniej więcej w tym samym okresie pojawi się jeszcze jeden dodatek, który pozwoli Simom przenieść się w przyszłość. Więcej szczegółów na ten temat EA wyjawi w nadchodzących miesiącach.